9 Eylül Üniversitesi Beden Eğitimi Sınavı Açıklandı 2015

2015-2016  Eğitim Öğretim Yılının İlk Özel Yetenek Sınavı Açıklanan Üniversite İzmir  9 Eylül Üniversitesi Oldu .


 

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü kontenjanı 17 Erkek, 13 kadın, toplam 30 öğrenciden oluşmaktadır.Özel yetenek Sınavına katılmak için her aday 22 – 25 Haziran 2015 tarihleri arasında gerekli belgelerle okulun öğrenci işlerine şahsen müracaat ederek, ön kayıt işlemlerini tamamlayacaktır. Posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmez.

SINAV UYGULAMALARI

Sınavlar 1-2-3 Temmuz 2015 tarihlerinde saat 08.30’da başlayacaktır. Sınav Dokuz Eylül Üniversitesi İnciraltı Yerleşkesi Spor Salonunda yapılacaktır.

izmir 9 eylül besyo

 

Öğretmenlik Kılavuzu     Antrenörlük Kılavuzu

 

 PROJELERİMİZLE HER YERDE ÖĞRENCİMİZİN YANINDAYIZ

Öğrenci mağduriyetlerini azaltmak amacılıyla ürettiğimiz proje kapsamında her şehirdeki yetenek sınavlarından 1 hafta önce sınavın yapılacağı şehirde, hocalarımız sınava son hazırlık mahiyetinde çalışmalar organize edecek. Bu çalışmalar ne işe yarayacak?

-Öğrenci sınav öncesinde, anında ve sonrasında psikolojisini yüksek tutacak arkadaş grubu edinecek.

-Öğrenciler birebir  sınav ile aynı olan hocalarımızın kurduğu parkurlarda kendilerini test edecekler

-Hocalar öğrenciyi fiziksel olduğu kadar mental olarak da destekleyecek ve sınavda başarı göstermesi için elinden gelen emeği gösterecektir.

-Sınava 1 hafta önceden gelmek öğrenciyi sınav havasına psikolojik ve fiziksel olarak adapte edeceği için başarısı artacaktır. Üstelik bu 1 haftalık çalışma bedeli yalnızca 50 Tl dir ücreti çalışmadan önce hocalara yüzyüze ulaştırabilirsiniz.

 IMG-20150607-WA0031

iletişim için : Kutluay Ergin : 0555 552 77 44

 

Bir yanıt yazın
You May Also Like