Adana Çukurova Üniversitesi Spor Bilimleri Sınavı 2017

Adana- Çukurova Üniversitesi Spor Bilimleri Sınavını açıklandı.

 

Milli Sporcu olan adaylar için 2017 YGS Puan türlerinden en az birinden 150 puan almış olmak,

  1. Diğer alanlardan mezun olan adaylar için;  2017 YGS Puan türlerinden en az birinden Antrenörlük Eğitimi Bölümü için 225, Beden Eğitimi Öğretmenliği Bölümü için 280 puan almış olmaları gerekmektedir.
  2. Adaylar her iki bölüme de ön kayıt yaptırabilirler. Ancak Antrenörlük Eğitimi Bölümünden sadece 1 branşa ön kayıt yaptırabileceklerdir.
  3. Engelli adayların (bedensel engelli, görme engelli, işitme engelli, eğitilebilir zihinsel engelli ve “yaygın gelişim bozukluğu” olan engelliler),Antrenörlük Eğitimi Bölümü’ne başvurabilmeleri için iletişim kurma ile ilgili konuşma, anlama ve kavrama sorunu bulunmayan, Beden Kazanma Gücünden Azalma Oranı %25-75 arası olan Ortopedik Engelliler Ön Değerlendirme Kurulu oluru gereklidir. Adaylar Beden Kazanma Gücünden Azalma Oranını, T.C. Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu ilgili Gurup Başkanlığı veya Üniversitelerin Adli Tıp Anabilim Dalı Başkanlığından belgeletmek zorundadırlar. Ayrıca, 2017 YGS Puan türlerinden en az birinden 100 puan almış olmaları kaydıyla yüksekokulumuz engelli kontenjanlarına başvuru yapabilirler.

Sınav Tarihleri:

Beden Eğitimi Öğretmenliği Bölümü               : 01 Ağustos 2017

Antrenörlük Eğitimi Bölümü                            : 02-03 Ağustos 2017

Duyuruyu Görüntüle

__

Kılavuzu Görüntüle

PROJELERİMİZLE ÖĞRENCİLERİMİZİN YANINDAYIZ

1-) Besyocuyuz.com ailesi olarak çalışma imkanı olmayan öğrencilerimize destek olmak için bir çok üniversitenin sınavından önce sınav yerinde tanıdığımız ve güvendiğimiz hocalarla sınavla birebir çalışma organize edeceğiz.
2-) Besyocuyuz.com bu çalışmadan hiç bir kar amacı gütmemektedir. Her bölgedeki hoca kendi emeğinin karşılığı olan ve size daha önceden konuştuğunuzda bildirdiği ücreti alacaktır.
3-) Öğrenci çalışma takvimini ve içeriğini çalışmadan önce rezervasyon sırasında öğrenebilir.
4-) Bu çalışmada sıkıntı yaşayan her öğrencinin öncelikli muhatabı bölgedeki hocadır. Sıkıntının çözülmemesi durumunda Besyocuyuz.com’dur. Besyocuyuz.com ile https://www.instagram.com/besyocuyuz.official/ adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Bu Çalışma Ne Kazandıracak?
1-) Sınava birebir olarak 2 ay, 1 ay, 3 hafta, 2 hafta ya da isteğe göre 1 haftalık çalışan öğrenci sınav anındaki baskıyı ve sınav parkuruna yönelik bilinçsizliğini azaltmış olacaktır. Üniversitenin bulunduğu şehirdeki hoca şüphesiz ki o üniversitenin parkurunu sınavla birebir kuracaktır. Antrenör çalışma yapacağı süre kapsamında ücretlendirme yapacaktır.
2-) Öğrenci çalışma sırasında arkadaş grubu edinip sınav öncesi ve sırasında psikolojisini yüksek tutacaktır.
3-) Antrenörler fiziksel olduğu kadar mental olarakta öğrenciyi sınav için öğrencinin saygı ve sevgisine orantılı olarak destekleyecektir.

İletişim Yunus Pehlivan: 0 507 500 62 89

 

 

Bir yanıt yazın
You May Also Like