Badminton Antrenörlük Kursu

Total
0
Shares

Adana ilinde 14 Haziran -25 Haziran 2014 tarihleri arasında 1.Kademe Badminton Antrenörlük kursu açılacaktır.

[divider]

Kursa katılacak kişiler 16 Mayıs 2014 tarihinde kadar Badminton Federasyonun Ankara Garanti Bankası GSGM Anafartalar şubesi 711-6299430 nolu hesabına Badminton Antrenörlüğü için 250 tl yatırmaları halinde kursa kabul edileceklerdir.
Yatırılan paranın dekontu Adana GSİM  0 322 453 09 46 nolu faks numarasına fakslanacaktır.

        KURS BAŞLANGICINDA İSTENEN BELGELER


4 Adet vesikalık fotoğraf (sakalsız ve kravatlı).
Kurs katılım formu.(Kurs Eğitim Yöneticisi tarafından kursiyerlere verilecek olup form eksiksiz bir şekilde doldurulup imzalanacaktır.) Antrenörlük belgeleri doldurulan form bilgilerine göre hazırlanacağından hata durumunda kursiyer sorumlu tutulacaktır.
Diploma sureti (noter tasdikli veya kamu kurum ve kuruluşlarından aslı gibidir onaylı).(Onaysız diploma suretleri kesinlikle Federasyonumuz tarafından kabul edilmeyecektir.) Öğrenci ise öğrenci belgesi (aslı).(Fotokopi ve faks olan öğrenci belgeleri Federasyonumuz tarafından kesinlikle kabul edilmeyecektir.)
Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden cezaları olmadığına dair yazı (aslı).(Fotokopi ve faks olan cezasız belgeleri Federasyonumuz tarafından kesinlikle kabul edilmeyecektir.)
Sağlık raporu (sağlık ocaklarından aslı).(Fotokopi ve faks olan sağlık raporları kesinlikle Federasyonumuz tarafından kesinlikle kabul edilmeyecektir.)
Savcılık iyi hal kağıdı (aslı).(Fotokopi ve faks olan savcılık belgeleri Federasyonumuz tarafından kesinlikle kabul edilmeyecektir.)
Nüfus cüzdanı sureti (TC. Vat. No ve resimli).

En Çok Beğenİ Alanlar

İstanbul’da Besyosu Olan Üniversiteler

Güncel gelişmelerden anında bilgi sahibi olmak için @besyocuyuzcom instagram hesabımızı takip edebilirsiniz. DOĞRU ÜNİVERSİTE SEÇMEK BESYO KAZANMADAKİ EN ÖNEMLİ ETKENDİR. BU SEBEPLE ÜST DÜZEY BİR MODÜL TASARLADIK. YAPAY ZEKA TEKNOLOJİSİ…
Devamı..