Balıkesir Üniversitesi Özel Yetenek Sınavı 2018

Güncel gelişmelerden haberdar olmak,  canlı yayınlarımızda bizlere sorular sormak, videolarımızı takip etmek ve son dakika gelişmelerini bildirim olarak almak için sağ taraftan sosyal medya hesaplarımızı takip edip tamamen ücretsiz uygulamamızı Google Play ve Apple Store’a “Besyocuyuz” yazıp indirebilirsiniz.

SINAVA 1 HAFTA KALA BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ İÇİN PARKUR ÇALIŞMASI YAPILACAKTIR. BİREBİR PARKUR KURULUP TEKNİK GÖSTERİLİP FOTOSEL EŞLİĞİNDE DERECE ALINACAKTIR.
KATILMAK ve ÜCRET HAKKINDA BİLGİ SAHİBİ OLMAK İÇİN “
0 544 461 00 23” İLE İLETİŞİME GEÇİNİZ

https://youtu.be/oRXTxWfr61Y

 

Balıkesir Üniversitesi Besyo 2018 Özel Yetenek Sınavı Kılavuzunu Açıkladı. 150 TL Başvuru ücreti olan Balıkesir Üniversitesi’nin baraj puanı Spor alan/kol/bölümlerinden mezun olan adaylardan ve millî sporculardan 2018-TYT’de puan türüne bakılmaksızın en az 150 puan ve daha fazla TYT puanı (OBP hariç) almış olmaları gereklidir. Diğer başvurularda puan türüne bakılmaksızın en az 200 puan ve daha fazla TYT puanı (OBP hariç) almış olmaları gereklidir. Bedensel engelli adayların son bir yıl içerisinde aldıkları bedensel engelli raporunu teslim etmeleri kaydıyla; 2018-TYT’de puan türüne bakılmaksızın en az 100 puan ve daha fazla TYT puanı (OBP hariç) almış olmaları gereklidir.

İlan Metnini Görüntüle Kılavuzu Görüntüle

 

Bir yanıt yazın
You May Also Like