Beden Eğitimi Öğretmeni okula can veren yılın öğretmeni seçildi

Eskişehir Aktif Eğitimciler Sendikası İl Temsilciliği, Ali Gaffar Okan Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Serhat Kökten’i, Eskişehir’de okula can veren yılın öğretmeni seçti.

Eskişehir Aktif Eğitimciler Sendikası düzenlemiş olduğu ‘Yılın okula can veren öğretmenleri’ yarışması kapsamında Eskişehir Aktif Eğitimciler Sendikası olarak ‘okullarına can veren fedakar, çalışkan, azimli öğretmenlerimizle güzel bir akşam yemeği programı ile bir araya geldi. Kaybedenin olmadığı yarışmada, komisyondaki öğretmenler arasından Ali Gaffar Okan Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Serhat Kökten, Eskişehir’de okula can veren yılın öğretmeni seçildi.

Eskisehir Aktif Egitimciler Sendikasi Il Temsilciligi, Ali Gaffar Okan Ortaokulu Beden Egitimi ogretmeni Serhat Kokten'i, Eskisehir'de okula can veren yilin ogretmeni secti. Aktif Egitimciler Sendikasi Eskisehir Il Temsilciisi Murat Gurcan'in da katildigi torenle ogretmenlere hediyeleri takdim edildi.
 

Cihan Konfederasyonu ve Aktif Eğitimciler Sendikası Eskişehir İl Temsilciisi Murat Gürcan ve yönetim kurulu üyelerinin de katıldığı programda öğretmenlere hediyeleri takdim edildi.

Bir yanıt yazın
You May Also Like

Aç Kal Uzun Yaşa

Hastalanınca neden iştahımız kesilir? Vücudumuz sindirim sistemini kapatarak tüm gücüyle hastalıkla ilgilenmek için bize bir işaret mi veriyor? Uzun süreli açlık diyetlerinde bir şey yenmez ancak bolca su içilir. Su…
Görüntüle

Kastamonu’da Besyo Seçmeleri Bayılttı

Kastamonu’da Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu’na (BESYO) alınacak öğrenciler için yapılan seçmeler, zor anlar yaşattı. Öğrenciler, bunaltıcı sıcak havaya rağmen seçilebilmek için kıyasıya mücadele ettiler.Kastamonu Üniversitesi… [divider] Kastamonu’da Beden…
Görüntüle