Beden Eğitimi Öğretmeni Tekrar Milli Takıma Davet Edildi

Total
0
Shares

Balıkesir’in Erdek ilçesinden daha önce Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından 4. Uluslararası Rumi Çocuk Spor Oyunları için sporcusu Aleyna Çakmak ile milli takıma davet edilen 18 Eylül Ortaokulu beden eğitimi öğretmeni ve Milli Takım Antrenörü Niyazi Gülhan’a ikinci kez milli davet geldi.

Niyazi Gülhan, İşitme Engelliler Federasyonu Başkanlığı tarafından 1-30 Mayıs 2014 tarihleri arasında Trabzon’da yapılacak olan milli takım kampına davet edildi. Kendisine yapılan davete olumlu cevap veren Gülhan, en az bir milli sporcu yetiştirme hayali olduğunu, bu hayalini de Aleyna Çakmak ile gerçekleştirdiğini belirterek, “Bir diğer hedefim ise milli takım antrenörü olmaktı, bu da gerçekleşti. Milli takım kafilesine antrenör olarak davet edildim. Avrupa Şampiyonası’na hazırlık kampına davet edilmek benim için çok önemli. Kendimi sürekli geliştirip ülkeme daha faydalı olmaya çalışıyorum. 2-3-4 Mayıs 2014 tarihlerinde İzmir’de Okullarası Atletizm Grup-Bölge Şampiyonluğu, 9-10-11 Mayıs tarihlerinde ise Eskişehir’de Türkiye Kulüplerarası Yıldızlar Ligi yarışları olacağından dolayı milli takım kampına 10 gün geç katılacağım” dedi.

Kaynak: IHA

En Çok Beğenİ Alanlar

İstanbul’da Besyosu Olan Üniversiteler

Güncel gelişmelerden anında bilgi sahibi olmak için @besyocuyuzcom instagram hesabımızı takip edebilirsiniz. DOĞRU ÜNİVERSİTE SEÇMEK BESYO KAZANMADAKİ EN ÖNEMLİ ETKENDİR. BU SEBEPLE ÜST DÜZEY BİR MODÜL TASARLADIK. YAPAY ZEKA TEKNOLOJİSİ…
Devamı..