Beden Eğitimi Öğretmenleri Derneği Kuruldu

Total
0
Shares

Yalova’da görev yapan beden eğitimi öğretmenleri birleşerek dernekleşti.

[divider] Yalova Beden Eğitimi Öğretmenleri Derneği Başkanı Bülent Söyler, dernek olarak maksatlarını açıkladı. Söyler, “Yıllardır kurulması düşünülen, ancak faaliyete geçirilemeyen dernek, en son Milli Eğitim Bakanlığının meslek liselerinde beden eğitimi dersini kaldırma kararından sonra hayata geçirildi. Ülke genelinde yapılan eylemler sonucu bakanlığın geri adım atmasıyla örgütlenmenin artık ihtiyaç olduğunu ortaya çıktı. İlimiz sporun beşiği sayılabilecek Marmara bölgesinin merkezinde olmasına rağmen, maalesef istenen yerde değiliz. Derneğimiz direk ve dolaylı olarak sporun içinde olan kurum ve kuruluşlarla işbirliği içinde olup, Yalova’mızın sporda söz sahibi olması için her türlü faaliyetin içinde olmasını amaçlamaktadır.

Çok yeni olan derneğimizin bürosunu merkezi bir yerde açıp herkesle irtibat içinde olmak istiyoruz. Bu konuda tüm Yalova’nın spor kamuoyuna ve kulüplerimize ulaşıp işbirliği içinde olacağız. Dernek yönetimimiz Başkan Bülent Söyler, Başkan Yardımcısı Kenan Bektaş, Genel Sekreter İşcan Avşar, Muhasip Mahmut Kahveci, Üyeler Yasemin Söyler, Fırat Kızıl ve Hamdi Purçlutepe şeklinde de oluşmuştur. İlimize hayırlı olmasını diyorum“ şeklinde konuştu.

 

iha

En Çok Beğenİ Alanlar

İstanbul’da Besyosu Olan Üniversiteler

Güncel gelişmelerden anında bilgi sahibi olmak için @besyocuyuzcom instagram hesabımızı takip edebilirsiniz. DOĞRU ÜNİVERSİTE SEÇMEK BESYO KAZANMADAKİ EN ÖNEMLİ ETKENDİR. BU SEBEPLE ÜST DÜZEY BİR MODÜL TASARLADIK. YAPAY ZEKA TEKNOLOJİSİ…
Devamı..