Besyo Kursuna Ne Zaman Başlanmalıdır?

Total
0
Shares

Besyo hazırlanan kişiler sporcu özgeçmişi olanlar ve sporcu özgeçmişi olmayanlar olarak 2’ye ayrılır.  Bir kısım çevrelerce kalıplaşmış şekilde bir yanlış soru var; “Besyo içinde sporcu olmayanın ne işi var?”. Besyo içinde Spor Yöneticiliği, Antrenörlük Eğitimi, Rekreasyon, Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği, Spor Bilimleri, Engellilerde Spor Eğitimi ve Egzersiz gibi bir çok bölüm vardır. Spor Bilimleri bölümü bu işi akademik anlamda yapacak kişileri hedef alırken Spor Yöneticiliği bölümü organizasyon yeteneği yüksek spor organizasyonu yapacak ve yönetecek kişileri hedef alır. Dolayısıyla spora ilgi duymak besyo okumak için bölümüne bağlı olmak koşulunda yeterlidir.

Besyo Kursuna Ne Zaman Başlanmalıdır?
 Spor yapmamış veya bırakmış kişilerin erken dönemde kursların yaptığı yüklemeleri iyi şekilde almaları gerekmektedir. Sezon başı antrenmanlarını kaçıran bir öğrenci son 2-3 ay sınava hazırlanırsa çok büyük zorlanmalar yaşar ve hazırlık sürecinde eksiklikleri tecrübe ederek öğrenir. Kurs açılır açılmaz başlamalıdır.
Aktif spor yapan öğrenciler biraz daha esnek davranabilir ancak açıldığında başlamanın herhangi bir olumsuzluğa sebep vereceğini düşünmüyorum.

 Kurslar Ne Zaman Antrenmana Başlar?
Sizler için kurs önerme projemiz kapsamında her yerde bölgelerindeki en kaliteli kurslara ulaştık. Bu kapsamda 70’e yakın kursla görüştük görüşmeye devam ediyoruz. Bunların ezici bir çoğunluğu bize onları önermemiz konusunda olumlu geri dönüş yapsa da bölgelerinin en iyileri olmaları onları bizim standartımızda iyi bir kurs yapmaz. 100.000’den fazla takipçisi olan Türkiye’nin tartışmasız en büyük Besyo platformu olarak kötü bir kurs önererek ne prestijimizi sarsarız ne de kimseyi mağdur ederiz. O yüzden sizler için risk almadan en kaliteli kursları seçtik ve bunlara sorduk. Antrenmanlarınız ne zaman başlıyor?

Her kursun erken kayıtta çeşitli avantajları vardır. Verilen numarayı arayıp öğrenebilirsiniz;

 

En Çok Beğenİ Alanlar

İstanbul’da Besyosu Olan Üniversiteler

Güncel gelişmelerden anında bilgi sahibi olmak için @besyocuyuzcom instagram hesabımızı takip edebilirsiniz. DOĞRU ÜNİVERSİTE SEÇMEK BESYO KAZANMADAKİ EN ÖNEMLİ ETKENDİR. BU SEBEPLE ÜST DÜZEY BİR MODÜL TASARLADIK. YAPAY ZEKA TEKNOLOJİSİ…
Devamı..