BESYO sınavları masaya yatırılıyor

Total
0
Shares

Hitit Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) tarafından düzenlenen “Beden Eğitimi ve Spor Eğitimi Bölümü Müfredatı ve Giriş Sınavları” konulu spor çalıştayı bugün Anitta Otel’de başlayacak. 2 gün sürecek çalıştaya çok sayıda akademisyen katılacak.

[divider]
 Hitit Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) tarafından düzenlenen “Beden Eğitimi ve Spor Eğitimi Bölümü Müfredatı ve Giriş Sınavları” konulu spor çalıştayı bugün Anitta Otel’de başlayacak. 2 gün sürecek çalıştaya çok sayıda akademisyen katılacak.

Hitit Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) tarafından düzenlenen “Beden Eğitimi ve Spor Eğitimi Bölümü Müfredatı ve Giriş Sınavları” konulu spor çalıştayı bugün Çorum’da başlıyor.

BESYO Müdürü Doç. Dr. Faruk Yamaner beraberinde BESYO Öğretim Görevlileri ile birlikte dün düzenlediği toplantıda çalıştayla ilgili bilgi verdi. Anitta Otel’in Hattuşili Salonu’nda 2 gün sürecek çalıştayda Beden Eğitimi ve Spor Eğitimi Bölümü Müfredatı ve Giriş Sınavlarının masaya yatılacağını belirten Faruk Yamaner, çalıştayın üçüncü gününde ise katılımcılara Çorum’un tarihi ve ören yerlerinin gezdirileceğini kaydetti.

Faruk Yamaner’in verdiği bilgilere göre, çalıştaya katılacak akademisyenler şunlar:

Aban İzzet Baysal Üniversitesi BESYO Bölüm Başkanı Doç. Dr. Nevzat Mirzeoğlu, Aban İzzet Baysal Üniversitesi BESYO Müdür Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Yılmaz Uçan, Ahi Evran Üniversitesi’nden Yrd. Doç. Dr. Kazım Kaya, Adıyaman Üniversitesi BESYO’dan Yrd. Doç. Dr. Fatih Murathan, Afyon Kocatepe Üniversitesi Yüksekokulu Müdür Yardımcıları Doç. Dr. Yücel Ocak ve Doç. Dr. Yunus Tortop, Atatürk Üniversitesi’nden Prof. Dr. Mustafa Atasever, Akdeniz Üniversitesi’nden Yrd. Doç.Dr. Zehra Certel, Akdeniz Üniversitesi’nden Yrd. Doç. Dr. Mustafa Altınkök, Adnan Menderes Üniversitesi’nden Yrd. Doç. Dr. Nurgül Özdemir ve Yrd. Doç. Dr. Mehmet Özdemir, Anadolu Üniversitesi’nden Yrd. Doç. Dr. Serdar Kocaekşi, Amasya Üniversitesi BESYO’dan Doç. Dr. Recep Kürkçü, Bülent Ecevit Üniversitesi’nden Yrd. Doç. Dr. Tevfik Cem Akalın, Cumhuriyet Üniversitesi Yüksekokul Müdürü Yrd. Doç. Dr. Murat Kangalgil, Çukurova Üniversitesi’nden Öğretim Görevlisi Kamil Dikici, Erciyes Üniversitesi Bölüm Başkanı Doç. Dr. Hürmüz Koç, Müdür Yardımcıları Yrd. Doç. Dr. Çağrı Çelenk, Yrd. Doç. Dr. Ziya Bahadır, Gaziosmanpaşa Üniversitesi’nden Yrd. Doç. Dr. Yavuz Selim Ağaoğlu, Gümüşhane BESYO’dan Yrd. Doç. Dr. Muhammed Kızıltunç, İnönü Üniversitesi’nden Yrd. Doç. Dr. Mehmet Güllü, Yrd. Doç. Dr. Celal Taşkıran, Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi’nden Yrd. Doç. Dr. Selahattin Akpınar, Yrd. Doç. Dr. H.Tolga Esen, Kafkas Üniversitesi BESYO Öğretim Görevlisi Nedim Berber, Ondokuzmayıs Üniversitesi’nden Doç. Dr. Tülin Atan, Selçuk Üniversitesi’nden Müdür Yardımcısı Doç. Dr. Hamdi Pepe, Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi BESYO’dan Doç. Dr. Ramiz Arabacı ve Uşak Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Mustafa Akıl.

Panel bugün saat 10.00’de başlayıp 18.00’de sona erecek. Yarınki oturum ise 09.30’da başlayıp 18.00’de sona erecek.
(Bülent USLU)
En Çok Beğenİ Alanlar

İstanbul’da Besyosu Olan Üniversiteler

Güncel gelişmelerden anında bilgi sahibi olmak için @besyocuyuzcom instagram hesabımızı takip edebilirsiniz. DOĞRU ÜNİVERSİTE SEÇMEK BESYO KAZANMADAKİ EN ÖNEMLİ ETKENDİR. BU SEBEPLE ÜST DÜZEY BİR MODÜL TASARLADIK. YAPAY ZEKA TEKNOLOJİSİ…
Devamı..