Bülent Ecevit Üniversitesi Besyo Tanıtım – Video

Total
0
Shares

Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörlüğüne bağlı olarak Milli Eğitim Bakanlığının 19.01.2010 tarihli ve 871, 899 sayılı yazıları üzerine, 28.03.1983 tarihli ve 2809 sayılı kanunun ek 30. maddesine göre, Bakanlar Kurulu’nca 25.10.2010 tarihinde kurulmuştur.

2010 yılında kurulan ve bünyesinde Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği, Spor Yöneticiliği, Antrenörlük ve Rekreasyon Bölümü olmak üzere dört bölüm, altı anabilim dalı bulundurmaktadır. Deneyimli akademik kadrosuyla Türk spor teşkilatına, spor federasyonlarına, amatör ve profesyonel spor kulüplerine ve diğer kamu, özel kurum ve  kuruluşlara kalifiye spor elamanları yetiştirilmektedir. Yüksekokul, temel amacı olan eğitim-öğretim misyonunu yerine getirirken, bölgesel konumu ile Batı Karadeniz Bölgesine sportif eğitim ve etkinliklerle katkılar sağlamaktadır.

En Çok Beğenİ Alanlar

İstanbul’da Besyosu Olan Üniversiteler

Güncel gelişmelerden anında bilgi sahibi olmak için @besyocuyuzcom instagram hesabımızı takip edebilirsiniz. DOĞRU ÜNİVERSİTE SEÇMEK BESYO KAZANMADAKİ EN ÖNEMLİ ETKENDİR. BU SEBEPLE ÜST DÜZEY BİR MODÜL TASARLADIK. YAPAY ZEKA TEKNOLOJİSİ…
Devamı..