Düzce Üniversitesiyle İlgili Kapsamlı Bilgi

Total
0
Shares

Oncelikle Duzce Universistesi ögretmenlik bölümü için beceri koordinasyon testi uygulanmaktadir. Antrenorluk bolumu icin ozgecmiş ile alim yapilmaktadir. Antrenorluk bolumune başvuracak adaylards 3 yıl lisans ve son 3 yil icinde vizeli olmasi gerekmektedir.

Duzce universitesine başvuracak adaylarin yerlestirme puani 90 ve uzeri olmadir. Antrenorluk bolumu icin yerlestirme puani aşagilara dusmektedir.

Sınav koordinasyonu kolay gibi gorunmektedir. Ortalama dereceler erkeklerde 23.00 24.00 gibi okula girmektedir 95 yp uzeriyse.
Bayanlarda 30.00 32.00 arasi yine 95 yp uzeriyse girebilir.

Kisacasi ogretmenlik bolumu icin yuksek ygs ve aob . Iyi bir koordinasyon derecesi gerekmektedir.

Antrenorluk bolumu icin 3 yıl lisans şarti ve özgecmis tablosundan alınacak puan ygs ve aob onemlidir. Antrenorluk bolumune katilacak ògrenciler sınava katilmayacaklardir.
Kayıtlar şahsen yapilacaktir.

Sınava girecek tüm adaylara başarılar.
#iyilikkazansın

Not: Bizim yaptıgımız gerekli araştirmalari yapip daha onceden bu universiteyle ilgili tecrube yaşamış uzman antrenor ve sınava giren ògrencilerden bilgiler toplayarak sizlere en iyi şekilde yol göstermektir. Bizler oltayı veririz ama balığı tutması sizden. Sırf puanim var diye koordinasyon sinavına çalışmadan gitmek çok yanlış olur.

Sınav Tarihleri

Kontenjanlar

 

En Çok Beğenİ Alanlar

İstanbul’da Besyosu Olan Üniversiteler

Güncel gelişmelerden anında bilgi sahibi olmak için @besyocuyuzcom instagram hesabımızı takip edebilirsiniz. DOĞRU ÜNİVERSİTE SEÇMEK BESYO KAZANMADAKİ EN ÖNEMLİ ETKENDİR. BU SEBEPLE ÜST DÜZEY BİR MODÜL TASARLADIK. YAPAY ZEKA TEKNOLOJİSİ…
Devamı..