Edirne Trakya Üniversitesi Besyo Sınavı 2015

Trakya Üniversitesi Kırkpınar Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’na 2015-2016 Öğretim Yılı için yapılacak olan giriş sınavları sonucunda 2015 ÖSYS Yükseköğretim programları ve kontenjanları kılavuzunda yer alan toplam kontenjanlara göre öğrenci alınacaktır.

Antrenörlük Eğitimi Bölümü ikinci öğretim lisans programına sadece aşağıda isimleri yazılı olan branşlarıtercih eden adaylar ön kayıt yaptırabileceklerdir.

1-Basketbol

2- Futbol

3- Hentbol

4- Voleybol

5-Yüzme

Bayan veya erkek aday kontenjanları dolmadığı takdirde; bayan aday kontenjanlarından, erkek aday kontenjanlarına veya erkek aday kontenjanlarından bayan aday kontenjanlarına, bölümlerin kendi içlerinde YP’ye göre aktarma yapılır.

Kılavuz

 

[wysija_form id=”1″]

PROJELERİMİZLE HER YERDE ÖĞRENCİMİZİN YANINDAYIZ
Öğrenci mağduriyetlerini azaltmak amacılıyla ürettiğimiz proje kapsamında her şehirdeki yetenek sınavlarından 1 hafta önce sınavın yapılacağı şehirde, hocalarımız sınava son hazırlık mahiyetinde çalışmalar organize edecek.
Bu çalışmalar ne işe yarayacak?
-Öğrenci sınav öncesinde, anında ve sonrasında psikolojisini yüksek tutacak arkadaş grubu edinecek.
-Öğrenciler birebir  sınav ile aynı olan hocalarımızın kurduğu parkurlarda kendilerini test edecekler
-Hocalar öğrenciyi fiziksel olduğu kadar mental olarak da destekleyecek ve sınavda başarı göstermesi için elinden gelen emeği gösterecektir.
-Sınava 1 hafta önceden gelmek öğrenciyi sınav havasına psikolojik ve fiziksel olarak adapte edeceği için başarısı artacaktır. Üstelik bu 1 haftalık çalışma bedeli yalnızca 50 TL dir ücreti çalışmadan önce hocalara yüzyüze ulaştırabilirsiniz.

İletişim : Tezcan Aydın “0 544 326 0544”

Bir yanıt yazın
You May Also Like