Erkan Koyuncu’yu kaybettik

Total
0
Shares

Spor basını yasta… Galatasaray’ın sabah antrenmanını takip etmek üzere tesislere gelen Sabah Gazetesi Foto Muhabiri Erkan Koyuncu, demir kapıya sıkıştı. Koyuncu kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Galatasaray’ın antrenmanını takip etmek için Florya Metin Oktay Tesisleri’ne gelen Sabah Gazetesi Foto Muhabiri Erkan Koyuncu, demir kapıya sıkışınca yere yığıldı. İlk müdahalesini kulüp doktorlarının yaptığı Koyuncu, ambulansla hastaneye kaldırıldı. Sabah antrenmanına başlamak üzere olan Galatasaraylı futbolcular olayı duyunca şaşkın ve üzgün bakışlarla gelişmeleri izledi.

Durumu ağır bir şekilde hastaneye kaldırılan Erkan Koyuncu, müdahalelere rağmen kurtarılamadı ve hayatını kaybetti. Koyuncu’nun cenazesi bugün ikindi namazını müteakiben Eyüp Sultan Camii’nden kaldırılacak.

Erkan Koyuncu’ya Allah’tan rahmet, kederli ailesine, Sabah gazetesine ve spor basınına başsağlığı diliyoruz.

En Çok Beğenİ Alanlar

İstanbul’da Besyosu Olan Üniversiteler

Güncel gelişmelerden anında bilgi sahibi olmak için @besyocuyuzcom instagram hesabımızı takip edebilirsiniz. DOĞRU ÜNİVERSİTE SEÇMEK BESYO KAZANMADAKİ EN ÖNEMLİ ETKENDİR. BU SEBEPLE ÜST DÜZEY BİR MODÜL TASARLADIK. YAPAY ZEKA TEKNOLOJİSİ…
Devamı..