Gümüşhane Üniversitesi Besyo Sınavı 2017

Total
0
Shares

Gümüşhane Üniversitesi Besyo Sınavı  açıklandı.

Sınav Üst Kurulu, gerektiğinde ilan edilmek suretiyle; sınavla ilgili her türlü değişikliği yapabilir. Adaylar, sınav üst kurulunun duyuru ve ilanlarını takip etmek zorundadır.

Sınava başvuran tüm adayların deneme yapabilmesi için 20-30 Temmuz 2017 tarihleri arasında Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Spor Salonunda KOORDİNASYON PARKURU kurulacaktır.

Ön kayıtlar, adayların özel yetenek sınavı için web sitesindeki online başvuru işlemlerini tamamladıktan sonra Gümüşhane Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulundaki ön kayıt bürosunda aşağıda verilen başvuru için gerekli belgelerle 20 – 28 Temmuz 2017 tarihleri arasında ŞAHSEN yapılacaktır. POSTA YOLUYLA YAPILANBAŞVURULAR KABUL EDİLMEYECEKTİR.

Kılavuz

 

En Çok Beğenİ Alanlar

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Besyo Özel Yetenek Sınavı 2017

YÖKÜN YAZISINA İSTİNADEN ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 30m SÜRAT KOŞUSU SINAVI EKLEMİŞTİR. Besyo Hakkındaki En Güncel Bilgileri Google Play ve Apple Store’a “Besyocuyuz” yazıp indirerek Facebook: https://www.facebook.com/besyo.parkurlari/ İnstagram: https://www.instagram.com/besyocuyuz.official/ YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCXX7ase7zWoOgWDP76i6FIA Adreslerinden Ulaşabilirsiniz.  …
Devamı..