Gümüşhane Üniversitesi Besyo Sınavı 2017

Gümüşhane Üniversitesi Besyo Sınavı  açıklandı.

Sınav Üst Kurulu, gerektiğinde ilan edilmek suretiyle; sınavla ilgili her türlü değişikliği yapabilir. Adaylar, sınav üst kurulunun duyuru ve ilanlarını takip etmek zorundadır.

Sınava başvuran tüm adayların deneme yapabilmesi için 20-30 Temmuz 2017 tarihleri arasında Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Spor Salonunda KOORDİNASYON PARKURU kurulacaktır.

Ön kayıtlar, adayların özel yetenek sınavı için web sitesindeki online başvuru işlemlerini tamamladıktan sonra Gümüşhane Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulundaki ön kayıt bürosunda aşağıda verilen başvuru için gerekli belgelerle 20 – 28 Temmuz 2017 tarihleri arasında ŞAHSEN yapılacaktır. POSTA YOLUYLA YAPILANBAŞVURULAR KABUL EDİLMEYECEKTİR.

Kılavuz

 

Bir yanıt yazın
You May Also Like

Aksaray Üniversitesi Besyo Özel Yetenek Sınavı 2017

Besyo Hakkındaki En Güncel Bilgileri Google Play ve Apple Store’a “Besyocuyuz” yazıp indirerek Facebook: https://www.facebook.com/besyo.parkurlari/ İnstagram: https://www.instagram.com/besyocuyuz.official/ YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCXX7ase7zWoOgWDP76i6FIA Adreslerinden Ulaşabilirsiniz. 1) Başvuracak adayların 2017 YGS sınav puanlarının (YGS–1, YGS–2, YGS–3, YGS–4, YGS–5,…
Görüntüle