Hitit Üniversitesi Performans(Branş) Sınavı Kontrol Listesi

Total
0
Shares

Özel Yetenek Sınavı Performans Listesi

Hitit Üniversitesi Branş Sinavi Sonuçları açıklandı.

Üniversite yönetimi tarafından yapılan açıklama;

21-25 Temmuz 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilmiş olan Hitit Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Özel Yetenek Sınavları sonuçlanmıştır. Sınavlara katılmış olan adaylarımızın performanslarını gösteren kontrol listeleri yayınlanmış olup, sınava katılan tüm adaylarımızın, performans değerlerini bu listeden kontrol etmeleri gerekmektedir.
 
Listede yayınlanmış olan bilgiler ile, adaylarımıza verilmiş olan uygulama sınavı sonuç kağıdı bilgileri arasında bir uyumsuzluk olması durumunda, adaylarımızın vakit geçirmeksizin besyo@hitit.edu.tr adresine, durumlarını belirtir bir dilekçe ile birlikte, sınav sonrasında kendilerine verilmiş olan sonuç kağıdını göndermeleri gerekmektedir. Başvuru olması halinde, adayların durumları incelenecek  ve gerekiyor ise düzeltme işlemleri yapılarak ilgili adayımız bilgilendirilecektir.
 
SINAV SONUÇ KAĞIDINI İBRAZ EDEMEYEN ADAYLARIMIZIN BAŞVURULARI DEĞERLENDİRMEYE ALINMAYACAKTIR.
 
Yayınlanmış olan kontrol listesine itirazlar 27 Temmuz 2015 Pazartesi günü 12:00’da sona ereceğinden, anılan süreden sonra yapılacak olan başvurular kabul edilmeyecek, yayınlanmış olan listedeki dereceler kesinlik kazanacaktır.
 
Ekteki listede yer alan “UYGULAMA SINAVI SONUCU” sütununda, adaylarımızın katılmış olduğu sınavlarda göstermiş oldukları performanslar yer almaktadır. Branş sınavı derecesi mevcut olan (0, terk, diskalifiye, girmedi vb. dahil olmak üzere) adaylarımız ve eleme koşusunda 12:01 ile 14:00 arasında performans göstermiş olan adaylarımız, tercih etmiş olmaları koşuluyla “Spor Yöneticiliği” ve “Spor Yöneticiliği (İkinci Öğretim)” programları için de yerleştirme işlemine tabi tutulacaklardır.
En Çok Beğenİ Alanlar