IAAF Çocuk Atletizmi Semineri-MANİSA

Total
0
Shares

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinin talebi doğrultusunda “IAAF Çocuk Atletizmi” Antrenör Eğitim Semineri 24-25 Şubat 2017 tarihleri arasında Manisa ilinde organize edilecektir.

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi derslik salonunda gerçekleştirilecek olan Seminere üniversite öğrencilerinin yanı sıra Atletizm Federasyonunda 1.Kademe Yardımcı Antrenör Belgesi sahibi olmak isteyenlerin katılabileceği seminere katılım bedeli 30.00TL dir.

Antrenörlerimize bu seminerde de paket avantaj uygulaması devam edilecektir.  Paket Seminer avantajında “IAAF Çocuk Atletizmi, Sporda Çocuklara Psikolojik yaklaşım, Fair Play ve Madde Bağımlılığı ve Çocuklar” konuları anlatılarak 4 sertifika 100 TL karşılığında verilecektir.

Paket avantajından yararlanmak isteyen Antrenörlerimiz ödemeleri gereken ücreti  seminer girişinde görev yapacak olan mutemette makbuz karşılığında yapabilecekleri gibi, Federasyonumuzun Türkiye Garanti Bankası Anafartalar Şubesi TR78 0006 2000 7110 0006 2959 12 iban numarasına veya Garanti Bankası ATM lerine de yapabilecekleri gibi seminer girişinde kayıt için görev alan kişiye makbuz karşılığında da ödeyebileceklerdir.

Program İçin Tıklayınız

IAAF ÇOCUK ATLETİZMİ SEMİNERİ NEDİR ?

IAAF Çocuk Atletizmi, IAAF  tarafından düzenlenen bir programdır. Seminerden sonra katılımcılar 196 ülkede uygulanan ve Dünyada geçerliliği olan bir belgeyi alabiliyorlar.

Bu seminerin hedefi 7 yaşından başlayarak çocuklara atletizmi öğretmek. Ama bunu ağır antrenman yaparak değil de, oyunlarla öğretmek.

NEDEN BU BELGEYİ ALMALIYIZ ?

Türkiye Atletizm Federasyonunun aldığı karara göre , atletizm antrenörlüğü yapacak kişilerin IAAF Çocuk Atletizmi Sertifikası alması zorunlu hale getirilmiştir. Yani bu sertifika olmadan Atletizm Antrenörlüğü yapılamamaktadır.

En Çok Beğenİ Alanlar

İstanbul’da Besyosu Olan Üniversiteler

Güncel gelişmelerden anında bilgi sahibi olmak için @besyocuyuzcom instagram hesabımızı takip edebilirsiniz. DOĞRU ÜNİVERSİTE SEÇMEK BESYO KAZANMADAKİ EN ÖNEMLİ ETKENDİR. BU SEBEPLE ÜST DÜZEY BİR MODÜL TASARLADIK. YAPAY ZEKA TEKNOLOJİSİ…
Devamı..