Karabük Üniversitesi Besyo Özel Yetenek Sınavı 2018

https://youtu.be/GptWbbgNYsQ

Güncel gelişmelerden haberdar olmak,  canlı yayınlarımızda bizlere sorular sormak, videolarımızı takip etmek ve son dakika gelişmelerini bildirim olarak almak için sağ taraftan sosyal medya hesaplarımızı takip edip tamamen ücretsiz uygulamamızı Google Play ve Apple Store’a “Besyocuyuz” yazıp indirebilirsiniz.

 

SINAVA 1 HAFTA KALA KARABÜK ÜNİVERSİTESİ İÇİN PARKUR ÇALIŞMASI YAPILACAKTIR. BİREBİR PARKUR KURULUP TEKNİK GÖSTERİLİP FOTOSEL EŞLİĞİNDE DERECE ALINACAKTIR.
KATILMAK ve ÜCRET HAKKINDA BİLGİ SAHİBİ OLMAK İÇİN “0 506 376 06 24” İLE İLETİŞİME GEÇİNİZ

Karabük Üniversitesi Besyo 2018 Özel Yetenek Sınavı Kılavuzunu Açıkladı.
Hasan Doğan Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Özel Yetenek Sınavı başvuru koşulları aşağıda belirtilmiştir;
1. T.C. vatandaşı olmak.
2. 2018 yılında YKS’ye girmiş olmak ve Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümü için en az 210,000 Puan almış olmak.
3. Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümüne başvuracak, Liselerin spor alan/kol bölümlerinden mezun adaylar ve milli sporcular için; 2018 – YKS I. Aşama TYT sınavı puan türünden en az
4 150,000 puan almak.
4. Antrenörlük Eğitimi Bölümüne başvuracak adaylar ve milli sporcular için; 2018 YKS I. Aşama TYT sınavı puan türünden en az 180,000 puan almak.
5. Bedensel engelli, görme engelli, işitme engelli, MR (mental retardasyon) ile “yaygın gelişimsel bozukluklar” (otizm spektrum bozuklukları (OSB), Asperger sendromu, RETT sendromu, dezintegratif bozukluklar, sınıflanamayan grupta yer alan yaygın gelişimsel bozukluklar) durumlarını “engelli sağlık kurulu raporu” ile belgeleyenlerin en az 100.000 veya daha yüksek puan almış olmak,
6. Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’nda eğitim görmesini engelleyecek herhangi bir sağlık, fiziksel ve/veya bedensel engeli bulunmamak. (Engelli adaylar hariç)

Kılavuzu Görüntüle

Bir yanıt yazın
You May Also Like