Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Besyo Sınavı 2016

https://www.youtube.com/watch?v=jM5tGkCOVhs&feature=youtu.be
Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Besyo Sınavı 2016 tarihleri açıklandı.

Beden Eğitimi Öğretmenliği Bölümüne bu yıl 20‟si kadın, 30‟u erkek olmak üzere toplam 50 öğrenci ve buna ek olarak 10 milli sporcu (4 kadın 6 erkek) alınacaktır (milli sporcuların başvurusu kontenjanı geçtiği takdirde, adaylar kendi aralarında koordinasyon sınavına tabi tutulacaklardır). Yüksekokul  Spor Yöneticiliği Bölümünün normal ve ikinci öğretimlerine ise 15‟er kadın, 25‟er erkek olmak üzere 40‟ar öğrenci alınacaktır.

Tarih: 06 Haziran-17 Haziran 2016 (Hafta içi 08:00-17:00 saatleri arasında yapılabilecektir)

SINAV TARİHİ,

Tarih: 20-21-22 Temmuz 2016

Yer: Karamanoğlu Mehmetbey

Kapsamlı Özeti Görüntüle

~~
Sınav Kılavuzunu İndirmek İçin  TIKLAYINIZ 

 

PROJELERİMİZLE ÖĞRENCİLERİMİZİN YANINDAYIZ

1-) Besyocuyuz.com ailesi olarak çalışma imkanı olmayan öğrencilerimize destek olmak için bir çok üniversitenin sınavından önce sınav yerinde tanıdığımız ve güvendiğimiz hocalarla sınavla birebir çalışma organize edeceğiz.

2-) Besyocuyuz.com bu çalışmadan hiç bir kar amacı gütmemektedir. Her bölgedeki hoca kendi emeğinin karşılığı olan ve size daha önceden konuştuğunuzda bildirdiği ücreti alacaktır.

3-) Öğrenci çalışma takvimini ve içeriğini çalışmadan önce rezervasyon sırasında öğrenebilir.

4-) Bu çalışmada sıkıntı yaşayan her öğrencinin öncelikli muhattabı bölgedeki hocadır. Sıkıntının çözülmemesi durumunda Besyocuyuz.com’dur. Besyocuyuz.com ile 541 476 78 92 numarasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu Çalışma Ne Kazandıracak?

1-) Sınava birebir olarak 2 ay, 1 ay, 3 hafta, 2 hafta ya da isteğe göre 1 haftalık çalışan öğrenci sınav anındaki baskıyı ve sınav parkuruna yönelik bilinçsizliğini azaltmış olacaktır. Üniversitenin bulunduğu şehirdeki hoca şüphesiz ki o üniversitenin parkurunu sınavla birebir kuracaktır. Antrenör çalışma yapacağı süre kapsamında ücretlendirme yapacaktır.

2-) Öğrenci çalışma sırasında arkadaş grubu edinip sınav öncesi ve sırasında psikolojisini yüksek tutacaktır.

3-) Antrenörler fiziksel olduğu kadar mental olarakta öğrenciyi sınav için öğrencinin saygı ve sevgisine orantılı olarak destekleyecektir.

İletişim İbrahim Kıyak 0545 900 19 77

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like