Kırıkkale Üniversitesi Besyo Sınavı 2015

Total
0
Shares

Sınav puan türlerinin herhangi birinden; Spor Lisesi veya Spor alanı çıkışlı adaylar için en az 180.000 YGS puanı ve diğer alan mezun adayları için ise en az 230.000 YGS puanı almış olmak, gerekmektedir .

Başvurular 22-23-24 Temmuz 2015 tarihlerinde Kırıkkale Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde şahsen yapılacaktır. Aday sınava gelirken ön kayıt başvurusu sırasında kendisine verilen çıktı ile gelerek özel yetenek sınavına girecektir. Kızlar 27 Temmuz 2015 Saat 8.30’ da sınava alınacak ve aynı gün sınavları tamamlanacaktır. erkekler 27 Temmuz 2015’ de kız adaylarının sınavlarının bitimini takiben erkek adayların sınavları devam edeceği için ilgili erkek adayların 27 Temmuz 2015 da sınav yerinde hazır olmaları zorunludur. Ayrıca sınava giriş saat dilimleri ilan edilecektir. (Erkek adayların 27 Temmuz 2015’ de kız adaylarının sınav bitimini takiben devam edecektir. Dolayısıyla ilgili tüm adayların sınav günü ve saatinde hazır olmaları zorunludur.)

Kılavuz

PROJELERİMİZLE HER YERDE ÖĞRENCİMİZİN YANINDAYIZ

Öğrenci mağduriyetlerini azaltmak amacılıyla ürettiğimiz proje kapsamında her şehirdeki yetenek sınavlarından 1 hafta önce sınavın yapılacağı şehirde, hocalarımız sınava son hazırlık mahiyetinde çalışmalar organize edecek. Bu çalışmalar ne işe yarayacak? -Öğrenci sınav öncesinde, anında ve sonrasında psikolojisini yüksek tutacak arkadaş grubu edinecek. -Öğrenciler birebir  sınav ile aynı olan hocalarımızın kurduğu parkurlarda kendilerini test edecekler -Hocalar öğrenciyi fiziksel olduğu kadar mental olarak da destekleyecek ve sınavda başarı göstermesi için elinden gelen emeği gösterecektir. -Sınava 1 hafta önceden gelmek öğrenciyi sınav havasına psikolojik ve fiziksel olarak adapte edeceği için başarısı artacaktır.

İletişim : Tahsin Karaalp “506 498 95 00”

En Çok Beğenİ Alanlar