Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Skandalı ve Faks Organizasyonu

Total
0
Shares

 Besyocuyuz Ailesi Her Mağduriyetin Karşısındayız!
Kırşehir Ahi Evran “Üniversitesi” alenen öğrencilerin hakkını gasp etmiştir. Söz konusu üniversitenin yetenek sınavından bir çok arkadaşımız şikayetçiydi bizde gerekli araştırmaları yaptığımızda arkadaşlarımızın haklı olduğunu gördük.
Yaptığımız organizasyonda öncelikle üniversiteye sıkıntının çözülmemesi durumunda da  BİMER’e gerekli şikayet gönderilecektir.

Lütfen Kırşehir’de sınava giren girmeyen herkes katılsın ve Besyocuyuz Ailesi olarak yanlışın nasıl karşısında durduğumuzu herkese gösterelim.

Ne Yapmamız Gerekiyor?
Aşağıdaki linkten internet üzerinden ücretsiz olarak faks göndermenin yöntemi gösterilmiştir;

https://besyocuyuz.com/internetten-ucretsiz-faks-gonderme/

Faksta dilin aynı olması çok önemlidir. Aşağıdaki gibi olması tercihimizdir.

2015-2016 eğitim öğretim yılında yapılan Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi BESYO sınavlarında kılavuzda belirtilen maddelere göre değerlendirme yapılmadığı ve bunun sonucunda sınava giren birçok öğrencinin yüksek yerleştirme puanları toplanmasına rağmen ne asil listede ne de yedek listede kazanamadığı görülmektedir. Bu sebeple sınavın şeffaflığı tereddüde düşmektedir. Bu ön yargıyı ortadan kaldırma adına asil ve yedek listenin TC kimlik numarasıyla öğrenilmesi yerine tek liste halinde yayınlanması gerekmektedir. Bu işlemi gerçekleştirmeyi düşünmüyorsanız ulusal ve yerel medya ayrıca internet ortamında yapılanlar kınanacak ve bimer üzerinden yapılacak şikayetler için aynı tip organizasyon oluşturulacaktır. Hak edenin hakkını verdiyseniz açık bir şekilde bunu belirtmelisiniz. Aksi takdirde kurumunuza yapılan ithamları haklı çıkartmış olursunuz.

FAKS: +903862804749

 

 

En Çok Beğenİ Alanlar

2023’de Besyo Nasıl Kazanılır?

Besyo ile alakalı tüm sorularınız yanıtını ücretsiz e-dergimizde bulabilirsiniz. E-dergimizi incelemek için tıklayınız 2022’de radikal değişiklikler oldu. 2023’te de aynı şekilde devam edecektir. Bu değişikliklerden birincisi baraj puanı kaldırıldı. Yani…
Devamı..

2022 Hangi Üniversitelerde Besyo Var

Besyo ile alakalı tüm sorularınız yanıtını ücretsiz e-dergimizde bulabilirsiniz. E-dergimizi incelemek için tıklayınız BESYO 3 şekilde öğrenci almaktadır. Özel Yetenek Sınavıyla, Sportif Özgeçmişle ve ÖSYM Tercihiyle AYT EA puanıyla öğrenci…
Devamı..