Koşu motivasyonunuzu ve performansınızı arttıracak en iyi şarkılar

Ritmi, sözleri ya da tarsi ne olursa olsun, koşu yapanlar için motive edici ve koşu deneyimini çok daha eğlenceli hale getirebilecek yüzlerce şarkı mevcut.

Onlarca şarkı listesi arasından hangi şarkıların sizin için uygun olduğunu ya da koşu performansınızı en yüksek düzeye getirebilecek şarkıları seçmekte zorlanıyor olabilirsiniz.

Bu hafta sizler için bu listelerde yer alan ve en beğenilen koşu şarkılarını bir araya getirdik. Şarkıların yanında alan BPM değerleri ‘’beat per minute’’ anlamına geliyor ve şarkının dakikada kaç vuruş içerdiğini gösteriyor. Örneğin 160 BMP’lik bir şarkının içinden 1 dakikada 160 vuruş yer alıyor. BPM değeri arttıkça şarkının hızı da artıyor.

Havalar da güzelleşmişken hafta sonunuzu bu muhteşem şarkılar eşliğinde açık hava koşusu yaparak değerlendirmeye ne dersiniz?


http://www.youtube.com/watch?v=XMLiqEqMQyQ

http://www.youtube.com/watch?v=ncWUReCtQm4

 

Kaynak : uplifers.com

Bir yanıt yazın
You May Also Like

Nasıl Gözlemci (Scouting) Olunur ?

Scouting; “yetenek avcılığı” ve “keşfe çıkmak” anlamlarında kullanılır. Profesyonel futbol hayatındaki tanımı ise “futbolcu izleme ve keşfetme”’dir. Dünya futboluna adını altın harflerle yazdırmış çok sayıda büyük kulüp, Scouting ekiplerini uzun zamandır…
Görüntüle

Göreve başlamayan öğretmene ceza!!!

40 bin öğretmen ataması 19 Eylül’de yapıldı. Atanan yeni öğretmenler 22 Eylül’den itibaren görevlerine başlayabilecek. [divider] Yeni atanacak olan Öğretmenler uyarıya dikkat! Görevine başlamayan öğretmenler atandıkları tarihten 1 yıl geçmeden…
Görüntüle