Manas Üniversitesi Besyo Özel Yetenek Sınavı İstanbul Üniversitesinde Olacak

İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Rektörlüğü ile Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitesi Rektörlüğü arasında sağlanan mutabakat neticesinde; Türkiye-Manas Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’nun 2019-2020 eğitim-öğretim yılı Özel Yetenek Sınavı Üniversitemiz Spor Bilimleri Fakültesi bünyesinde yapılacaktır.

Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu için yapılacak olan 2019-2020 eğitim-öğretim yılı Özel Yetenek Sınavı’na başvurmak isteyen adayların; başvuru evrakını 01-05 Ağustos 2019 tarihleri arasında mesai saatleri içerisinde İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Avcılar Yerleşkesi Prof.Dr. Turgay Atasü Kapalı Spor Salonu Öğrenci İşleri’ne teslim etmeleri gerekmektedir. 
Adayların; sportif kariyer puanı hesaplamasında ibraz edecekleri belgeleri de dahil olmak üzere ön kayıt için gerekli tüm belgelerini en geç 05 Ağustos 2019 Pazartesi günü saat 17:00’e kadar (17:00’den sonra gelen evrak dikkate alınmayacaktır). Fakültemizin Öğrenci İşleri’ne ulaştırmaları gerekmektedir.

Posta, kurye vb. yolla gönderilen belgelerin gönderim tarihi değil Fakültemize ulaştığı tarih esastır. Belgelerin herhangi bir nedenle gecikmesi mazeret teşkil etmemektedir.

Bir yanıt yazın
You May Also Like