Manisa Celal Bayar Üniversitesi Özel Yetenek Sınavı 2016

Total
0
Shares

https://www.youtube.com/watch?v=SRDASaQo-20
Manisa Celal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Özel Yetenek Sınavı tarihlerini açıkladı. 2016’da ilk yetenek sınav takvimini açıklayan üniversite Haziran ayında sınavı yapacaktır. Manisa Celal Bayar Besyo’dan yapılan açıklama şu şekildedir;

 

Sınav Takvimi:

ÖN KAYIT: 13-24 Haziran 2016

Tanıtım Kursları: 20-24 Haziran

Özel Yetenek Sınavı: 27 Haziran- 03 Temmuz 2016

Kılavuzu Görüntüle Kapsamlı Özeti Görüntüle

PROJELERİMİZLE ÖĞRENCİLERİMİZİN YANINDAYIZ

1-) Besyocuyuz.com ailesi olarak çalışma imkanı olmayan öğrencilerimize destek olmak için bir çok üniversitenin sınavından önce sınav yerinde tanıdığımız ve güvendiğimiz hocalarla sınavla birebir çalışma organize edeceğiz.

2-) Besyocuyuz.com bu çalışmadan hiç bir kar amacı gütmemektedir. Her bölgedeki hoca kendi emeğinin karşılığı olan ve size daha önceden konuştuğunuzda bildirdiği ücreti alacaktır.

3-) Öğrenci çalışma takvimini ve içeriğini çalışmadan önce rezervasyon sırasında öğrenebilir. 4-) Bu çalışmada sıkıntı yaşayan her öğrencinin öncelikli muhattabı bölgedeki hocadır. Sıkıntının çözülmemesi durumunda Besyocuyuz.com’dur. Besyocuyuz.com ile 541 476 78 92 numarasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu Çalışma Ne Kazandıracak?

1-) Sınava birebir olarak 2 ay, 1 ay, 3 hafta, 2 hafta ya da isteğe göre 1 haftalık çalışan öğrenci sınav anındaki baskıyı ve sınav parkuruna yönelik bilinçsizliğini azaltmış olacaktır. Üniversitenin bulunduğu şehirdeki hoca şüphesiz ki o üniversitenin parkurunu sınavla birebir kuracaktır. Antrenör çalışma yapacağı süre kapsamında ücretlendirme yapacaktır.

2-) Öğrenci çalışma sırasında arkadaş grubu edinip sınav öncesi ve sırasında psikolojisini yüksek tutacaktır.

3-) Antrenörler fiziksel olduğu kadar mental olarakta öğrenciyi sınav için öğrencinin saygı ve sevgisine orantılı olarak destekleyecektir.

İletişim Kutluay Ergin 0555 552 77 44

 

En Çok Beğenİ Alanlar