Online YGS Deneme Sınavı Özellikleri, Tarih ve Saati

17 Şubat Cuma günü saat 19:20’de gerçekleşecektir. Denemeye 19:35’e kadar girilebilecek. Deneme bitiş saati 22:00’dır.  Ön kayıt zorunludur ve ön kayıt esnasında alınan özgeçmiş, diploma notu, spor yılı bilgileriyle besyocuyuz özel puanı oluşturulacak ve adaylar hem yalnızca YGS Puanına, hem YGS-OBP’den oluşturulan Başlangıç puanlarına hem de Lisans-Spor Lisesi-Obp-YGS puanlarına göre ayrı ayrı sıralamalarını görebilecekler. Deneme tamamen ücretsiz olup derece yapanlara herhangi bir ödül yoktur. Asıl amacımız Türkiye’deki tüm besyocuların durumunu görmektir.
Oluşturduğumuz özel yazılım sayesinde sürekli Alt-Tab yapılması gibi bir çok kopya türünde sisteme özel bir not bırakılmaktadır ve suçlu bulunan adaylar TCK ile kayıt oldukları sistemimizden banlanacak, bir daha ki organizasyonumuza kayıt olamayacaktır.
Mobil’den denememize uygulama aracılığıyla girebilirsiniz

 Ayrıntılar sizinle paylaşılacaktır. 

 Ön kayıt formu 2 gün içinde yayımlanacak sınavdan 1 gün önce bitecektir. Ön kayıt yaptırmayan hiçbir aday sınava giremeyecektir. 

Bir yanıt yazın
You May Also Like

Yüksekokul fakülte oluyor

Kırıkkale Üniversitesi, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’nun Üniversite Senatosu Kararı ile Spor Bilimleri Fakültesi’ne dönüşme teklifi Yükseköğretim Genel Kurulu’nda kabul edildi. Teklif, onay almak üzere Bakanlar Kurulu’na sevk edildi. Kırıkkale…
Görüntüle