Ordu Üniversitesi Besyo Sınavı 2017

Total
0
Shares

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü ve Spor Yöneticiliği Bölümüne ön kayıt başvurusunda bulunacak adaylar 2017 yılına ait YGS puan türlerinin herhangi birinden en az 150 puan almış olmaları gerekmektedir.

Ön kayıtlar 10 – 17 Temmuz 2017 tarihleri arasında, Ordu Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Cumhuriyet Yerleşkesinde yapılacaktır. Adayların ön kayıtlara şahsen başvurmaları gerekir posta veya vekâleten kayıt yaptırılamaz.

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümüne ön kayıt yaptırabilmek için, Liselerin diğer alan/kol bölümlerinden mezun olan adaylardan; 2017 yılına ait YGS-1, YGS-2, YGS-3, YGS- 4, YGS-5 ve YGS-6 puan türlerinin birinden en az 150 puan almış olmaları gerekmektedir.

Spor Yöneticiliği bölümüne ön kayıt yaptırabilmek için, adayların 2017 yılına ait YGS-1, YGS-2, YGS-3, YGS-4, YGS-5 ve YGS-6 puan türünden en az 150 puan almış olmaları gerekmektedir.

Kılavuz Ön Duyuru

 

En Çok Beğenİ Alanlar

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Besyo Özel Yetenek Sınavı 2017

YÖKÜN YAZISINA İSTİNADEN ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 30m SÜRAT KOŞUSU SINAVI EKLEMİŞTİR. Besyo Hakkındaki En Güncel Bilgileri Google Play ve Apple Store’a “Besyocuyuz” yazıp indirerek Facebook: https://www.facebook.com/besyo.parkurlari/ İnstagram: https://www.instagram.com/besyocuyuz.official/ YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCXX7ase7zWoOgWDP76i6FIA Adreslerinden Ulaşabilirsiniz.  …
Devamı..