Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Besyo Özel Yetenek Sınavı 2016

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Yaşardoğu Spor Bilimleri Fakültesi sınav kılavuzu açıklandı

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği , Antrenörlük Eğitimi, Spor Yöneticiliği programlarının yetenek sınavına başvuru için özel yetenek sınavının yapıldığı yılın YGS-1, YGS-2, YGS-3, YGS-4, YGS-5 ve YGS-6 puan türlerinin herhangi birinden aşağıda belirtilen puanı almış olmak.

  • Bütün bölümler için Spor Lisesi veya Liselerin Spor Alan/Kol Bölümleri Mezunları ve son sınıf öğrencileri en az 200 puan
  • Beden Eğitimi Öğretmenliği için Spor Lisesi veya Liselerin Spor Alan/Kol Bölümleri dışında kalan mezunları ve son sınıf öğrencileri en az 250 puan,
  • Antrenörlük Eğitimi ve Spor Yöneticiliği 1. ve 2. öğretim programları için Spor Lisesi veya Liselerin Spor Alan/Kol Bölümleri dışında kalan mezunları ve son sınıf öğrencileri en az 230 puan,
  • Bütün bölümler için engelli adaylar en az 100 puan almak zorunludur.

 

sınav kılavuzu

PROJELERİMİZLE ÖĞRENCİLERİMİZİN YANINDAYIZ

1-) Besyocuyuz.com ailesi olarak çalışma imkanı olmayan öğrencilerimize destek olmak için bir çok üniversitenin sınavından önce sınav yerinde tanıdığımız ve güvendiğimiz hocalarla sınavla birebir çalışma organize edeceğiz.

2-) Besyocuyuz.com bu çalışmadan hiç bir kar amacı gütmemektedir. Her bölgedeki hoca kendi emeğinin karşılığı olan ve size daha önceden konuştuğunuzda bildirdiği ücreti alacaktır.

3-) Öğrenci çalışma takvimini ve içeriğini çalışmadan önce rezervasyon sırasında öğrenebilir.

4-) Bu çalışmada sıkıntı yaşayan her öğrencinin öncelikli muhattabı bölgedeki hocadır. Sıkıntının çözülmemesi durumunda Besyocuyuz.com’dur. Besyocuyuz.com ile 541 476 78 92 numarasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu Çalışma Ne Kazandıracak?

1-) Sınava birebir olarak 2 ay, 1 ay, 3 hafta, 2 hafta ya da isteğe göre 1 haftalık çalışan öğrenci sınav anındaki baskıyı ve sınav parkuruna yönelik bilinçsizliğini azaltmış olacaktır. Üniversitenin bulunduğu şehirdeki hoca şüphesiz ki o üniversitenin parkurunu sınavla birebir kuracaktır. Antrenör çalışma yapacağı süre kapsamında ücretlendirme yapacaktır.

2-) Öğrenci çalışma sırasında arkadaş grubu edinip sınav öncesi ve sırasında psikolojisini yüksek tutacaktır.

3-) Antrenörler fiziksel olduğu kadar mental olarakta öğrenciyi sınav için öğrencinin saygı ve sevgisine orantılı olarak destekleyecektir.

İletişim Yaşar Arslan 0552 689 5555
Bir yanıt yazın
You May Also Like