Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Besyo Özel Yetenek Sınavı 2018

Güncel gelişmelerden haberdar olmak,  canlı yayınlarımızda bizlere sorular sormak, videolarımızı takip etmek ve son dakika gelişmelerini bildirim olarak almak için sağ taraftan sosyal medya hesaplarımızı takip edip tamamen ücretsiz uygulamamızı Google Play ve Apple Store’a “Besyocuyuz” yazıp indirebilirsiniz.

SINAVA 2 HAFTA KALA ÖZEL BİR KURS TARAFINDAN SAMSUN ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ İÇİN SINAV ÇALIŞMASI YAPILACAKTIR. BİREBİR SINAV KURULUP TEKNİK GÖSTERİLİP FOTOSEL EŞLİĞİNDE DERECE ALINACAKTIR.
KATILMAK ve ÜCRET HAKKINDA BİLGİ SAHİBİ OLMAK İÇİN “0 544 277 33 33” İLE İLETİŞİME GEÇİNİZ

2018 – 2019 Eğitim-Öğretim yılı için OMÜ Yaşar Doğu Spor Bilimleri Fakültesi (OMÜYDSBF) bünyesindeki dört bölüme (Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği, Antrenörlük Eğitimi (I. ve II Öğretim), Spor Yöneticiliği  (I. ve II Öğretim) ve Rekreasyon) Özel Yetenek Sınavı ile öğrenci alınacaktır.

Değerli adaylar, Özel Yetenek Sınavı’nda başarılı olmanız, her şeyden önce bu sınav kılavuzunda belirtilen kurallara uymanızla mümkündür. Bu nedenle, lütfen başvuru ve sınav değerlendirme sistemi hakkında bilgi edinmeniz için bu KILAVUZU dikkatlice okuyunuz.

Online Başvuru Tarihleri: 31 Temmuz-12 Ağustos 2018 (Online başvuru linki başvuru tarih aralığında ilan edilecektir)

Sınav Tarihleri: 13-14 Ağustos 2018

Kılavuzu Görüntüle
Bir yanıt yazın
You May Also Like