Siirt Üniversitesi Besyo Sınavı 2015

Siirt Üniversitesi, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) ülkemizde bu konuda sahip olduğu gerek altyapı gerekse yetişmiş öğretim elemanı ile bölgesinin en donanımlı spor kurumlarından biridir. İlk olarak 2014- 2015 Eğitim-Öğretim yılında öğrenci almaya başlamış olan Yüksekokul  şu anda Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümünde eğitimine devam etmektedir. Ayrıca 2015–2016 Eğitim ve Öğretim yılında bu sene ilk kez Spor Yöneticiliği Bölümü normal öğretimine 40; ikinci öğretimine 40 olmak üzere toplam 80 öğrenci alınacak olup bu alanda ihtiyaç duyulan nitelikli ve donanımlı Spor Yöneticilerinin yetiştirilmesi yönünde adımlar atılmıştır. Bununla birlikte geçen sene 40 öğrenci olan Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği kontenjanımız da bu sene 50 öğrenciye çıkartılmış olup, Spor Yöneticiliği bölümü ile toplamda 130 öğrenci alınması hedeflenmiştir.

2015 YGS sınavında puan türlerinin herhangi birisinden en az 140,00 puan almış olmak gerekmektedir

KILAVUZ
Belgelerin Teslimi 20-24 Temmuz 2015, saat 08.00-17.00

 

Kılavuz İndir

 

Uyarı : Sınava gidilen yerlerde kalacak problemini çözmek için yeni başlattığımız proje kapsamında , sınava girilen ilde besyo okuyan kişiler ücretsiz misafir ağırlamak için gönüllü olmaktadır . Balıkesir’de sınava girecek adaylar Ercan Çakay adlı gönüllü arkadaşımıza ulaşabilirler

 

PROJELERİMİZLE HER YERDE ÖĞRENCİMİZİN YANINDAYIZ

Öğrenci mağduriyetlerini azaltmak amacılıyla ürettiğimiz proje kapsamında her şehirdeki yetenek sınavlarından 1 hafta önce sınavın yapılacağı şehirde, hocalarımız sınava son hazırlık mahiyetinde çalışmalar organize edecek. Bu çalışmalar ne işe yarayacak? -Öğrenci sınav öncesinde, anında ve sonrasında psikolojisini yüksek tutacak arkadaş grubu edinecek. -Öğrenciler birebir  sınav ile aynı olan hocalarımızın kurduğu parkurlarda kendilerini test edecekler -Hocalar öğrenciyi fiziksel olduğu kadar mental olarak da destekleyecek ve sınavda başarı göstermesi için elinden gelen emeği gösterecektir. -Sınava 1 hafta önceden gelmek öğrenciyi sınav havasına psikolojik ve fiziksel olarak adapte edeceği için başarısı artacaktır. Üstelik bu 1 haftalık çalışma bedeli yalnızca 50 Tl dir ücreti çalışmadan önce hocalara yüzyüze ulaştırabilirsiniz.

İletişim : Ercan Çakay “0544 410 1728”

Bir yanıt yazın
You May Also Like