Sprint Besyo Hazırlık Kursu – Mecidiyeköy

 Öğrenci yetenek sınav hazırlıkları aşamasında kendi şubesi haricinde diğer şubelerimizde de gerçekleştirebilir

 Öğrencinin sınava gireceği okulları kurumumuz değil öğrencinin performansı ve özellikleri belirler Ülkemizde çoğu hazırlık kursları yetenek sınavına öğrencilerin gireceği okulları kendi belirliyor bunun bir sebebi çok öğrenciyi az eğitmenle çalıştırmak diğer sebebi ise bütçeleri

 Sprint spor akademisi ayda iki defa ücretsiz TYT denemesi yapmaktadır böylelikle öğrencilerin sadece performans özellikleri değil TYT analizlerini de artırmak amaçlı çalışmalar yapmaktadır.

 Eğitim dönemi başında sporcu sınıfları da kurulmaktadır

 Sprint Spor akademisi gençlik Spor genel müdürlüğüne bağlı bir spor kulübüdür. Bu sebepten dolayı hazırlık sürecinde tüm öğrencilerimize lisans tescil işlemi yapılmaktadır bu özelliğimizle öğrencimiz yetenek sınavlarına daha avantajlı girmiş bulunmaktadır.Her yıl nisan mayıs ayında Akdeniz veya Ege de kampa gidilmektedir bu kamp öğrencinin sportif özelliklerini arttırmakla birlikte aynı zamanda takım ruhu oluşmasında  da faydalı olmaktadır

 Üniversite kazanan öğrencilerimizi İstanbul merkezli spor tesislerinde asistan fitness eğitmeni, asistan grup ders eğitmeni, asistan Spor merkezi satış tanıtım personeli gibi bir çok çalışma alanı oluşturmak amaçlı sertifikalı eğitimler gerçekleştiriyoruz spor merkezlerinde bu pozisyonlardaki açıklar takip ediliyor ihtiyaç duyulduğunda birinci sınıfta okuyan öğrencilerimize iş imkanı sağlayan bir organizasyon gerçekleştiriyoruz.

 

Adres

Mecidiyeköy Mahallesi Büyükdere Caddesi Feride Apt. No:57 Kat:5 Daire:5

Mecidiyeköy / Şişli / İSTANBUL

Telefon

Telefon: (0-212) 275 65 20 PbxFax: (0-212) 356 18 45

Bir yanıt yazın
You May Also Like

Akademist Besyo – İstanbul Küçükçekmece Sefaköy Halkalı Besyo Beden Eğitimi Hazırlık Kursu

 İstanbul Merkezde Küçükçekmece Sefaköy ve Halkalı’da Besyo hazırlık kursu, spor akademilerine hazırlık kursu, POMEM hazırlık Kursu, paem hazırlık kursu, polis özel harekat hazırlık kursu, beden eğitimi hazırlık kursu, spor bilimlerine hazırlık kursu arayanlar için İstanbul’un en başarılı Besyo hazırlık kurslarını sizler için araştırdık. Geçen yıl aldığımız listeler ve kazandırma oranlarına göre oluşturduğumuz sistemde bölgelerinde başarılı olan onlarca kursu seçtik. Bu beden eğitimi hazırlık kurslarına buraya tıklayıp ulaşabilirsiniz.
Görüntüle