Uygulamamıza Gelen Son Güncellemeler ve Beta Süreci

Total
0
Shares

Uygulamamıza yeni getirdiğimiz güncellemeyle kendinize profil açabilecek diğer Besyo’cularla mesajlaşarak fikir alışverişinde bulunabileceksiniz. Ayrıca arayüzüde daha anlaşılabilir ve görsel olarak daha cazip hale getirdik. Profil oluşturmak için profil bölümündeki tüm alanları eksiksiz doldurup kaydet demelisiniz.

Beta sürecinde daha ne gibi yenilikler gelecek? 
-Her üniversitenin tartışma alanı oluşturulacak ve orada üniversiteyle ilgili hem güncel bilgiler olacak hemde o üniversitede sınava girecek tüm öğrenciler orada fikir alışverişinde bulunacak. Art niyetli bilgide bulunanlar, reklam ve spam yapanlar oto polis teknolojisiyle sınırsız olarak uygulamadan uzaklaştırılacaktır.
-E-dergi güncellenecek yazılı ve videolu tüm üniversite analizleri orada olacak bilgi sahibi olabileceksiniz. Ayrıca 2017 yılında sistemini değiştiren üniversitelerde (71 okulun en fazla 15 tanesi) 2 gün içinde güncellenip videolu olarak eklenecek.
-Bu sene 1 tane deneme olacak önümüzdeki sene ise aynı sistemde sene başında başlayacak sistemimize göre Deneme sınavı bölümüne 5 adet deneme sınavı eklenecek deneme sınavına kaydolup farklı seviyelerdeki 5 deneme sınavını 1 kereye mahsus çözebilecek ve diğer çözen besyo hazırlık öğrencileri arasındaki yerinizi hemen görebileceksiniz. Ayrıca sportif özgeçmiş, obp ve deneme sınav puanları hem ayrı ayrı olarak hem de sadece deneme sınav puanı olarak sıralanıp öğrenciye tam anlamıyla fikir verilecektir.
Bu süreç en kısa sürede düzenlenip hizmete girecektir.
Ayrıca instagrama üye olup canlı yayın etkinliklerimizi takip edebilirsiniz. YGS’ye kadar haftada 1 gün daha sonrasında ise haftada 4 gün canlı yayınımız olacaktır. İnstagramda DM yoluyla yoğun mesaj alınmasına rağmen her mesaj cevaplandırılıp, instagrama özel tüm üniversitelerin 1 dakikalık analiz videoları yayımlanmaktadır. İnstagram: besyocuyuz.official
Uygulamamızı indirmek için google play ve apple store a “besyocuyuz” yazabilirsiniz.

www.besyocuyuz.com
instagram: besyocuyuz.official
facebook: besyo.parkurlari/

En Çok Beğenİ Alanlar

İstanbul’da Besyosu Olan Üniversiteler

Güncel gelişmelerden anında bilgi sahibi olmak için @besyocuyuzcom instagram hesabımızı takip edebilirsiniz. DOĞRU ÜNİVERSİTE SEÇMEK BESYO KAZANMADAKİ EN ÖNEMLİ ETKENDİR. BU SEBEPLE ÜST DÜZEY BİR MODÜL TASARLADIK. YAPAY ZEKA TEKNOLOJİSİ…
Devamı..