YGS 240.000 Şartı Ertelendi!

Total
0
Shares

https://www.youtube.com/watch?v=hTiIwGVVn2M
Olay üniversitelere yazı olarak gönderildiği andan itibaren yaptığımız organizasyonlara çok büyük katılım oldu. Herkes birilerini aradı böyle bir şeyin mümkün olmayacağını aktardı. YÖK an itibariyle üniversitelere tekrar yazı gönderip bu kararın seneyi kapsadığını aktarmıştır. Ancak, bu bir vazgeçme stratejisidir. Bu kötü bir karar ama biz direkt aldığımız kararı kaldıramıyoruz. Bir sonraki seneyi kapsıyor dediler. Seneye de böyle bir şey olması mümkün değil aynı tepkiyi gösteririz.
Şuan YÖK’ü aradığınızda seneyi kapsadığı söylenecektir. Dün aradığımızda üniversitelere yazı gönderildi. YÖK kararıdır bu sene herkes uymak zorunda denmişti….

Bütün bu olayların bir kurmaca olduğunu iddia edenlerin arayabileceği yerler: Hacettepe Üniversitesi, YÖK, Sakarya Üniversitesi, Gümüşhane Üniversitesi….
Bu konuda sizleri rahatlatmak adına elimizdekinleri paylaşalım

Gazi Üniversitesi bölüm başkanıyla bir hocamızın görüşmesinde 1 hafta önce öğretmenlik barajıyla ilgili YÖK’ün yazısına uyacağız. 240.000 şartı var demişti. Hocamız bana bunu aktardığında öyle bir şey mümkün değil hocam dedim. Sonra üniversitelere yazı gidince de hemen organizasyonu başlattım

DÜZCE ÜNİVERSİTESİ BÖLÜM BAŞKANININ PAYLAŞIMI (YÖK’ÜN ÜNİVERSİTEYE GÖNDERDİĞİ YAZIYLA BERABER)

ANKARA ÜNİVERSİTESİ DEKAN YARDIMCISININ MAİLİ

SAKARYA ÜNİVERSİTESİNİN KILAVUZUNU GÜNCELLEMESİ

İsteyene bir çok kanıt daha sunabiliriz. Boş laflarla kurumumuzu karalayamazsanız. Besyocuyuz.com her zaman olduğu gibi organizasyonuyla büyük bir felaketten meslektaşlarımızı kurtarmıştır.

Saygılarımızla

En Çok Beğenİ Alanlar

İstanbul’da Besyosu Olan Üniversiteler

Güncel gelişmelerden anında bilgi sahibi olmak için @besyocuyuzcom instagram hesabımızı takip edebilirsiniz. DOĞRU ÜNİVERSİTE SEÇMEK BESYO KAZANMADAKİ EN ÖNEMLİ ETKENDİR. BU SEBEPLE ÜST DÜZEY BİR MODÜL TASARLADIK. YAPAY ZEKA TEKNOLOJİSİ…
Devamı..