Demet Tezgider Son Yolculuğuna Uğurlandı

Total
0
Shares

Bodrum Lisesi’nde uzun yıllardır beden eğitimi öğretmenliği yapan Demet Tezgider, sevenlerinin gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.

[divider]

Bodrum Lisesi’nde uzun yıllardır beden eğitimi öğretmenliği yapan Demet Tezgider, sevenlerinin gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.

Eğitimcilik geçmişiyle Bodrum’un sevilen simalarından biri olan Demet Tezgider, geçirdiği rahatsızlık sonucu hayatını kaybetti. Tedavi gördüğü Ege Üniversitesi Hastanesi Yoğun Bakım Servisi’nde 4 Ağustos günü sabah saatlerinde vefat eden 55 yaşındaki eğitimci için görev yaptığı Bodrum Kanuni Sultan Süleyman Anadolu Lisesi’nde; ailesi, yakınları, meslektaşları ve öğrencilerinin katılımıyla anma töreni düzenlendi. Konuşmaların yapıldığı ve duygu dolu anların yaşandığı törende Tezgider’in naaşı okul bahçesinden Bodrum Belediye Meydanı, Adliye Camii’ne getirilerek, ikindi namazına müteakiben kılınan cenaze namazının ardından Karaburgaz Mezarlığı’na defnedildi.

Cenazeye Tezgider’in ailesi, yakınları, öğrencileri ve sevenleri yanı sıra Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Belediye Meclis Üyeleri ve yüzlerce vatandaş katıldı.


İHA

En Çok Beğenİ Alanlar

İstanbul’da Besyosu Olan Üniversiteler

Güncel gelişmelerden anında bilgi sahibi olmak için @besyocuyuzcom instagram hesabımızı takip edebilirsiniz. DOĞRU ÜNİVERSİTE SEÇMEK BESYO KAZANMADAKİ EN ÖNEMLİ ETKENDİR. BU SEBEPLE ÜST DÜZEY BİR MODÜL TASARLADIK. YAPAY ZEKA TEKNOLOJİSİ…
Devamı..