Özel Üniversite Okuyanlar KYK Kredi-Burs Alabilir mi? KYK’ya Yurt Başvurusu Yapabilir mi?

Özel Üniversite okuyan öğrenciler KYK’ya başvurularını yapabilirler ve alabilirler. Burs ve Kredi başvuru tarihlerinde başvurularını yapan öğrencilere öncelikli olarak burs, burs çıkmazsa da kredi çıkmaktadır.
Aynı şekilde özel üniversite öğrencileri KYK yurt başvurularını da yapabilirler. İlgili başvuru tarihleri sitemizde yayımlanmıştır.
Burs ve Kredi başvuru tarihleri açıklandığında sitemizde yayımlanacaktır. Bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilir Google Play ve Apple Store’dan uygulamamızı indirip anında bildirim alabilirsiniz.
” Besyocuyuz ” olarak aratıp uygulamamızı indirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın
You May Also Like

YGS baraj puanı yükseldi

Her yıl yaklaşık 2 milyon adayın girmek için yarıştığı YGS’de baraj yükseltildi. Yükseköğretim Kurulu (YÖK), YGS barajını 140’tan 150’ye çıkardı. Buna göre önceki yıllarda 16 net yapan barajı aşarken artık…
Görüntüle

1200 TL Öğrenim Bursu Verilecek

Başbakanlık Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (YTB), Türkiye’deki devlet üniversitelerinde lisans eğitimi gören Suriyeli öğrencilere Destek Bursu veriyor. Destek Bursundan yararlanmak isteyen öğrenciler 11 Ocak 2016 gününe kadar internet…
Görüntüle