Özel Üniversite Okuyanlar KYK Kredi-Burs Alabilir mi? KYK’ya Yurt Başvurusu Yapabilir mi?

Özel Üniversite okuyan öğrenciler KYK’ya başvurularını yapabilirler ve alabilirler. Burs ve Kredi başvuru tarihlerinde başvurularını yapan öğrencilere öncelikli olarak burs, burs çıkmazsa da kredi çıkmaktadır.
Aynı şekilde özel üniversite öğrencileri KYK yurt başvurularını da yapabilirler. İlgili başvuru tarihleri sitemizde yayımlanmıştır.
Burs ve Kredi başvuru tarihleri açıklandığında sitemizde yayımlanacaktır. Bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilir Google Play ve Apple Store’dan uygulamamızı indirip anında bildirim alabilirsiniz.
” Besyocuyuz ” olarak aratıp uygulamamızı indirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın
You May Also Like

Spor Liselerine Kayıtlar Başladı

Spor Lisesi’ne Spora kabiliyeti olan ve geleceğini bu dalda şekillendirmek isleyen gençler için açılan, öğrencilerini özel yetenek sınavı ile alan Konya Spor Lisesi 2014-2015 eğitim öğretim yılı özel yetenek sınavı başvurulan…
Görüntüle

Besyo Öğrencisi Şampiyon Oldu

Üniversite Sporları Federasyonu tarafından Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi’nde düzenlenen Türkiye Üniversiteler Arası Boks Şampiyonası’nda Ağrılı Boksör Talip Duru şampiyon oldu.   Üniversite Sporları Federasyonu tarafından her yıl düzenli olarak yapılan…
Görüntüle