“1 YILLIK PROFESYONEL LİSANS” KAMUOYU DUYURUSU

Total
0
Shares
“1 YILLIK PROFESYONEL LİSANS” KAMUOYU DUYURUSU
 
Şuana kadar her zaman için çıkartılan 1 yıllık lisansın karşısında olduk ve hak yemedik, hak yiyene karşı durduk. Özellikle bu sene artan 1 yıllık profesyonel lisanslı “sporcu” sayısı ve bu işi ticarete döken çeşitli tüccarlar sayısı üst düzey bir artış gösterdi.
Bizler doğudan batıya, kuzeyden güneye her kardeşimizin doğru bilgiye ulaşmasını kolaylaştırıp ırk, din, mezhep, cinsiyet gözetmeksizin herkese en doğru şekilde yardımcı olduk. Artan 1 yıllık lisanslardan dolayı bir çok kişi mağdur olmaktadır ve biz hak yemeyelim derken lisans çıkaranların önünü açmış bu işi 2000 3000 tl ye yapan tüccarların önünü açmış oluyoruz ve bu bizi rahatsız ediyor.
Besyocuyuz.com olarak bir önceki yıl “Sahte Lisansa Dur De!” etkinliğimizi oluşturduk. Ancak, hiç bir üniversite tarafından 4000’den fazla imza toplamamıza rağmen ciddiye alınmadık. Besyocuyuz ailesi olarak Türkiye genelinde bir çok ilde voleybol ve hentbol ağırlıklı olmak üzere spor klüpleri açarak kar amacı gütmeden birazda olsa yeteneği olan sporculara lisans çıkartıp onları da sistemin açığını kullananlar karşısında eşit seviyeye getireceğiz.
Adaleti sağlamak, adaletsizlik varsa o adaletsizliği ortadan kaldırmaktır. Eğer ki kaldıramıyorsanız herkese o adaletsizliği sunmak ve herkesi eşit standartlara taşımaktadır.
-Besyocuyuz.com
En Çok Beğenİ Alanlar

İstanbul’da Besyosu Olan Üniversiteler

Güncel gelişmelerden anında bilgi sahibi olmak için @besyocuyuzcom instagram hesabımızı takip edebilirsiniz. DOĞRU ÜNİVERSİTE SEÇMEK BESYO KAZANMADAKİ EN ÖNEMLİ ETKENDİR. BU SEBEPLE ÜST DÜZEY BİR MODÜL TASARLADIK. YAPAY ZEKA TEKNOLOJİSİ…
Devamı..