Dokuz Eylül Üniversitesi Spor Bilimleri Yetenek Sınavı Açıklandı 2016

https://www.youtube.com/watch?v=GkVLgIxnMsM

İzmir 9 Eylül Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Özel Yetenek Sınavı Açıklandı .

Öğretmenlik Başvuruları için;

Özel yetenek Sınavına katılmak için her aday 27-28–29 Haziran 2016 tarihleri arasında gerekli belgelerle okulun öğrenci işlerine şahsen müracaat ederek, ön kayıt işlemlerini tamamlayacaktır. Posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmez..

Antrenörlük Başvurular 19–20-21 Temmuz 2016 tarihleri arasında Dokuz Eylül Üniversitesi Sağlık Yerleşkesinde bulunan Spor Bilimleri ve Teknolojisi Yüksekokuluna 09.00-12.00 ve 13.00-17.00 saatleri arasında yapılacaktır.

Ön kaydını yaptıran adaylara kayıt belgesi verilir. Aday, fotoğraflı olan bu belgeyi yüksekokul kayıt tarihine kadar saklamak zorundadır. Değerlendirme sonuçları 29 Temmuz 2016 tarihinde açıklanır.

Spor Bilimleri ve Teknolojisi Yüksekokulu Antrenörlük Eğitimi Programı’na alınacak öğrencileri belirlemek amacıyla yapılan eleme ve sıralama niteliğindeki değerlendirme sporcu özgeçmişi puanlarının (SÖP) belirlenmesinden ibarettir. Sporcu Özgeçmişi Değerlendirme tablosundaki, spor dallarında SÖP’ ye sahip olmayan adaylar bu programa başvuramaz.

Antrenörlük

Antrenörlük Kılavuzunu görüntüle

Öğretmenlik

Öğretmenlik Kılavuzunu görüntüle

Üniversite Linki

Üni Adresi Kapsamlı Özeti Görüntüle

 

PROJELERİMİZLE ÖĞRENCİLERİMİZİN YANINDAYIZ

1-) Besyocuyuz.com ailesi olarak çalışma imkanı olmayan öğrencilerimize destek olmak için bir çok üniversitenin sınavından önce sınav yerinde tanıdığımız ve güvendiğimiz hocalarla sınavla birebir çalışma organize edeceğiz.

2-) Besyocuyuz.com bu çalışmadan hiç bir kar amacı gütmemektedir. Her bölgedeki hoca kendi emeğinin karşılığı olan ve size daha önceden konuştuğunuzda bildirdiği ücreti alacaktır.

3-) Öğrenci çalışma takvimini ve içeriğini çalışmadan önce rezervasyon sırasında öğrenebilir. 4-) Bu çalışmada sıkıntı yaşayan her öğrencinin öncelikli muhattabı bölgedeki hocadır. Sıkıntının çözülmemesi durumunda Besyocuyuz.com’dur. Besyocuyuz.com ile 541 476 78 92 numarasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu Çalışma Ne Kazandıracak?

1-) Sınava birebir olarak 2 ay, 1 ay, 3 hafta, 2 hafta ya da isteğe göre 1 haftalık çalışan öğrenci sınav anındaki baskıyı ve sınav parkuruna yönelik bilinçsizliğini azaltmış olacaktır. Üniversitenin bulunduğu şehirdeki hoca şüphesiz ki o üniversitenin parkurunu sınavla birebir kuracaktır. Antrenör çalışma yapacağı süre kapsamında ücretlendirme yapacaktır.

2-) Öğrenci çalışma sırasında arkadaş grubu edinip sınav öncesi ve sırasında psikolojisini yüksek tutacaktır.

3-) Antrenörler fiziksel olduğu kadar mental olarakta öğrenciyi sınav için öğrencinin saygı ve sevgisine orantılı olarak destekleyecektir.

İletişim Kutluay Ergin 0555 552 77 44

Bir yanıt yazın
You May Also Like