Ağlayan Fenerbahçeli çocuğu “Ben artık Fenerbahçeli oldum” diyerek teselli eden futbolcu Fair Play ödülünü aldı

Total
0
Shares

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi’nin verdiği Fair Play Ödülleri’nde ‘Sportif Davranış Dalında’ şeref diploması, derbi maçı öncesi seremonide “Ben artık Beşiktaşlı mı oldum?” diye ağlayan 6 yaşındaki çocuğa “Hayır, ben Fenerbahçeli oldum” diyen NecipUysal‘a verildi.

25 yaşındaki futbolcu ödüle, 4 Nisan 2015’teki Fenerbahçe maçı öncesi 6 yaşındaki bir çocuk ile aralarında geçen diyalogla layık görüldü. Seremonide Necip ile sahaya çıkan çocuk, “Ben sana düştüm. Artık Beşiktaşlı mı oldum?” diyerek ağlamış, Necip de onu, “Sen hala Fenerbahçelisin. Elimi tuttun diye, artık ben Fenerbahçeliyim” diye teselli etmişti.

Çocuğun babası, Necip Uysal’a şu mektubu yazmıştı:

“Değerli Oğlum Necip… Ben Fenerbahçe kongre üyesiyim ve iyi bir taraftarım. Beşiktaş maçında 6.5 yaşındaki iki oğlum seremonide sahaya çıktılar. Oğlum ile girdiğin bu diyalogu hiç unutmayacağım… Eşim ile birlikte maç boyunca senin başarılı olmanı istedik. Kaybettiniz ama sen kazandın…”

Kaynak; t24.com

En Çok Beğenİ Alanlar

İstanbul’da Besyosu Olan Üniversiteler

Güncel gelişmelerden anında bilgi sahibi olmak için @besyocuyuzcom instagram hesabımızı takip edebilirsiniz. DOĞRU ÜNİVERSİTE SEÇMEK BESYO KAZANMADAKİ EN ÖNEMLİ ETKENDİR. BU SEBEPLE ÜST DÜZEY BİR MODÜL TASARLADIK. YAPAY ZEKA TEKNOLOJİSİ…
Devamı..