Kütahya – Dumlupınar Üniversitesi Besyo Sınavı 2015

Dumlupınar Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’nun bölümlerine (programlarına) ilan edilen kontenjanlarla sınırlı olarak 2015 Öğrenci Seçme Sınavı Kılavuzu’nun Özel Yetenek Sınavı İle Seçme Yöntemi esaslarına uygun olarak yapılan değerlendirmeye göre öğrenci alınır. 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılında Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulunun programlarına Özel Yetenek Sınav ile Tablo 1 de belirtilen sayıda öğrenci alınacaktır. Aşağıda belirtilen kontenjanlar dolmadığı takdirde bayan veya erkeklerden kontenjan sayısı tamamlanacaktır.

Ön kayıt başvurusunda bulunacak adaylar için tüm bölümlerde geçerli olmak üzere; 2015 yılında YGS ye giren ve en az 140.000 puan alan milli sporcular ile en az 200.000 puan alan (Yabancı dil hariç, herhangi puan türünden biri) diğer tüm alanlardan mezun adaylar ön kayıt için müracaat edebileceklerdir

Kılavuz 2015 Ön Duyuru 2014 Kılavuz Adım Adım Kayıt

 

PROJELERİMİZLE HER YERDE ÖĞRENCİMİZİN YANINDAYIZ (1 HAFTA BİREBİR DENEME ve ÇALIŞMA 50TL)
Öğrenci mağduriyetlerini azaltmak amacılıyla ürettiğimiz proje kapsamında her şehirdeki yetenek sınavlarından 1 hafta önce sınavın yapılacağı şehirde, hocalarımız sınava son hazırlık mahiyetinde çalışmalar organize edecek. Bu çalışmalar ne işe yarayacak?
-Öğrenci sınav öncesinde, anında ve sonrasında psikolojisini yüksek tutacak arkadaş grubu edinecek.
-Öğrenciler birebir  sınav ile aynı olan hocalarımızın kurduğu parkurlarda kendilerini test edecekler
-Hocalar öğrenciyi fiziksel olduğu kadar mental olarak da destekleyecek ve sınavda başarı göstermesi için elinden gelen emeği gösterecektir.
-Sınava 1 hafta önceden gelmek öğrenciyi sınav havasına psikolojik ve fiziksel olarak adapte edeceği için başarısı artacaktır. Üstelik bu 1 haftalık çalışma bedeli yalnızca 50 Tl dir ücreti çalışmadan önce hocalara yüzyüze ulaştırabilirsiniz.
15 kişilik gruplarda sınava kadar çalışma imkanı ve herhangi ekstra ücret istenmeyecektir.
İletişim : Selim Açıkbaş “0555 346 40 47”

Bir yanıt yazın
You May Also Like