Mersin Üniversitesi Besyo Sınavı 2015

Üniversitede 2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılında Özel Yetenek Sınavıyla kabul edilecek öğrencilere ilişkin kontenjanlar, başvuru koşulları ve tarihleri, gerekli belgeler ve diğer hususlar aşağıda belirtilmiştir;

2015-YGS sınavına girmiş ortaöğretim Spor Lisesi/alan/kol/bölümlerinden mezun olan adaylardan 2015-YGS sınavı puan türlerinin (YGS-1, YGS-2, YGS-3, YGS-4, YGS-5 ve YGS-6) herhangi birinden 200 ve üstü puan almış olanlar, Ortaöğretim Spor Lisesi/alan/kol/bölümleri dışındaki bir alandan mezun olan adaylardan ise 2015-YGS puan türlerinin (YGS-1, YGS-2, YGS-3, YGS-4, YGS-5 ve YGS-6) herhangi birinden 200 ve üstü puan almış olmak gerekmektedir .

Ön Duyuru

 Kılavuz

PROJELERİMİZLE HER YERDE ÖĞRENCİMİZİN YANINDAYIZ (ÇALIŞMA SADECE 50TL)

Öğrenci mağduriyetlerini azaltmak amacılıyla ürettiğimiz proje kapsamında her şehirdeki yetenek sınavlarından 1 hafta önce sınavın yapılacağı şehirde, hocalarımız sınava son hazırlık mahiyetinde çalışmalar organize edecek. Bu çalışmalar ne işe yarayacak?

-Öğrenci sınav öncesinde, anında ve sonrasında psikolojisini yüksek tutacak arkadaş grubu edinecek.

-Öğrenciler birebir  sınav ile aynı olan hocalarımızın kurduğu parkurlarda kendilerini test edecekler

-Hocalar öğrenciyi fiziksel olduğu kadar mental olarak da destekleyecek ve sınavda başarı göstermesi için elinden gelen emeği gösterecektir.

-Sınava 1 hafta önceden gelmek öğrenciyi sınav havasına psikolojik ve fiziksel olarak adapte edeceği için başarısı artacaktır. Üstelik bu 1 haftalık çalışma bedeli yalnızca 50 Tl dir ücreti çalışmadan önce hocalara yüzyüze ulaştırabilirsiniz.20 kişilik gruplarda sınava kadar çalışma imkanı ve herhangi ekstra ücret istenmeyecektir. (Sınava az zaman kaldığı için çalışma 4 gün olacaktır.)

İletişim : Ali Şenocak “0505 757 09 67”

 

Bir yanıt yazın
You May Also Like