Muğla Üniversitesi Spor Bilimleri Sınavı 2015

Antrenörlük Eğitimi, Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği, Rekreasyon ve Spor Yöneticiliği Bölümü sınavlarının tarih ve saatleri “kılavuzda” ayrıntılı olarak belirtilmiştir. Herhangi bir değişiklik olması durumunda sınavdan önce web sayfasında ya da Fakültede ilan edilecektir.

ÖNKAYIT İÇİN GEREKLİ BELGELER

  1. Başvuru formu (program ve branş tercihi ile kişisel bilgileri içeren, başvuru bitiminde her aday için hazırlanmış ve imzalanmış olan başvuru formu),

  2. 2 adet vesikalık fotoğraf (son altı ay içerisinde çekilmiş),

  3. Nüfus cüzdanı fotokopisi,

Devamı Ön Duyuruda

Ön Duyuru Kılavuz

 

PROJELERİMİZLE HER YERDE ÖĞRENCİMİZİN YANINDAYIZ

Öğrenci mağduriyetlerini azaltmak amacılıyla ürettiğimiz proje kapsamında her şehirdeki yetenek sınavlarından 1 hafta önce sınavın yapılacağı şehirde, hocalarımız sınava son hazırlık mahiyetinde çalışmalar organize edecek. Bu çalışmalar ne işe yarayacak? -Öğrenci sınav öncesinde, anında ve sonrasında psikolojisini yüksek tutacak arkadaş grubu edinecek. -Öğrenciler birebir  sınav ile aynı olan hocalarımızın kurduğu parkurlarda kendilerini test edecekler -Hocalar öğrenciyi fiziksel olduğu kadar mental olarak da destekleyecek ve sınavda başarı göstermesi için elinden gelen emeği gösterecektir. -Sınava 1 hafta önceden gelmek öğrenciyi sınav havasına psikolojik ve fiziksel olarak adapte edeceği için başarısı artacaktır.

İletişim : Osman Selbes “542 407 14 18”

Bir yanıt yazın
You May Also Like