Sözleşmeli Öğretmenlerin Mülakata Gireceği Yer Açıklandı

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından alınacak olan 15 Bin sözleşmeli öğretmen için ön başvuru sonuçları açıklandı. Başvuru sonuç sayfası MEBBİS’e giriş ve sözlü mülakat konuları haberimizin devamında.

 

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından geçtiğimiz günlerde ilan edilen ve ön başvuruları 11 Ağustos Perşembe günü sona eren 15 Bin sözleşmeli öğretmen alımına ilişkin sonuçlar ve mülakat yerleri MEBBİS üzerinden açıklandı

9-11 Ağustos tarihleri arasında ön başvuruları alınan öğretmen adaylarının başvuru sonuçları, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından daha önceden açıklana takvimine göre bugün açıklanacak. MEB tarafından açıklaması yapılacak olan sonuçlar, adaylara online olarak bildirilecek. 15 Bin sözleşmeli öğretmen alımı için başvuruda bulunan adaylar “http://mebbis.meb.gov.tr” adresi üzerinden şifrelerini kullanarak girecekleri panelden mülakat sonuçlarına ulaşabilirler.

Sözleşmeli öğretmenlik alımına başvuruda bulunan öğretmen adayları, mülakata girecekleri yerin bilgisine aşağıda verilen bağlantı üzerinden ulaşabileceklerdir.

Mülakat Yeri İçin Tıklayınız

 

Bir yanıt yazın
You May Also Like