Uşak Üniversitesi Spor Bilimleri Duyuru

Total
0
Shares

Uşak Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Eğitimi Bölümü’ne 2015-2016 eğitim öğretim yılında ilk defa öğrenci alınacak.

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Uşak Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Eğitimi Bölümü’ne öğrenci alınması teklifini kabul etti. Konuyla ilgili yazılı açıklama yapan Uşak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sait Çelik Antrenörlük Eğitimi Bölümü Normal Öğretime 60 ve ikinci öğretimine de 60 öğrenci olmak üzere toplam 120 öğrenci alınacağını söyledi.

Uşak Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nin genç ve dinamik kadrosuyla bölgedeki fakülteler içinde avantajlı bir konumda olduğuna dikkat çeken Rektör Çelik “ Spor Bilimleri Fakültemizde Beden Eğitimi ve Spor Öğretimi, Spor Yöneticiliği, Rekreasyon ve Antrenörlük Eğitimi bölümlerimiz var. Gelecek dönem ilk defa Antrenörlük Eğitimi bölümüne öğrenci alacağız. Öğrencilerimiz için her türlü imkânı sağlamaya çalışıyoruz. Antrenörlük Eğitimi Bölümümüz, spor alanında ihtiyaç duyulan nitelikli antrenörleri yetiştirecektir.”dedi.

En Çok Beğenİ Alanlar

İstanbul’da Besyosu Olan Üniversiteler

Güncel gelişmelerden anında bilgi sahibi olmak için @besyocuyuzcom instagram hesabımızı takip edebilirsiniz. DOĞRU ÜNİVERSİTE SEÇMEK BESYO KAZANMADAKİ EN ÖNEMLİ ETKENDİR. BU SEBEPLE ÜST DÜZEY BİR MODÜL TASARLADIK. YAPAY ZEKA TEKNOLOJİSİ…
Devamı..