Uygulamamızla Yetenek Sınavlarından Sonra Yapacağımız Hizmetler

Uygulamamız şuan için sadece Özel Yetenek Sınavına yönelik işlemektedir, ancak uygulamamızın içini dikkatle incelediğinizde bir çok konuda bilgi edinebileceğinizi görebilirsiniz. Yetenek sınavı sezonu bittikten sonra uygulamamızdan;
Beslenme, sağlık, spor, antrenörlük kursları v.s. kendinizi bilgi ve belge olarak  geliştirebileceğiniz her türlü imkanı sizlere sunacağız ve bildirim olarak göndereceğiz. Özellikle beslenme ve sağlık konusunda yazılarımız sizlerin spor bilginize farklı bakış açısıyla da bakmanızı sağlayacaktır. Spor konusunda yazdığımız bilimsel yazılar sizlerin güncel literatüre yaklaşıp dünya ile aynı anda bilimsel gerçeklikleri takip etmenizi sağlayacaktır. Antrenörlük kursları çeşitli seminerler ise sizlerin belge toplayarak üniversite eğitiminiz süresince kendinizi geliştirmenizi sağlayacaktır.
Bununla ilgili alt yapı çalışmalarımız tam anlamıyla hazır ancak Özel yetenek sınavı sürecinde yalnızca bu konuda bilgi veriyor ve sizlerin üniversiteyi kazanmanız yönünde sizlere olabildiğimizce destek oluyoruz.
Besyocuyuz.com’u takip eden ve destekleyen herkese sonsuz teşekkürler

Uygulamamızı Google Play ve Apple Store’a “Besyocuyuz” yazarak indirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın
You May Also Like