Ankara Üniversitesi Spor Bilimleri Sınavı 2015

Total
0
Shares

Ankara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi, 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılı özel yetenek giriş sınavı kılavuzu ve yönergesi açıklandı .

Ön kayıt : 29 HAZİRAN – 10 TEMMUZ 2015

Özel Yetenek Sınavı : 21 – 24 TEMMUZ 2015

Müracaat edecek lise spor alan çıkışlılar ve spor liselerinden mezun adayların veya herhangi bir spor dalında milli olanların, 2015 YGS puanlarından herhangi bir türünden 210.000 ve üzerinde puan alan TC vatandaşı adaylar.

Başvuracak adayların 2015 yılında YGS’nin herhangi bir türünden 230.000 ve daha fazla YGS puanı alan TC vatandaşı adaylar.

Ankara Üniversitesi tarafından kabul edilen minimum başvuru şartını yerine getiren yabancı uyruklu adaylar.

 

  Kılavuz İndir  

 

PROJELERİMİZLE HER YERDE ÖĞRENCİMİZİN YANINDAYIZ

Öğrenci mağduriyetlerini azaltmak amacılıyla ürettiğimiz proje kapsamında her şehirdeki yetenek sınavlarından 1 hafta önce sınavın yapılacağı şehirde, hocalarımız sınava son hazırlık mahiyetinde çalışmalar organize edecek. Bu çalışmalar ne işe yarayacak?

-Öğrenci sınav öncesinde, anında ve sonrasında psikolojisini yüksek tutacak arkadaş grubu edinecek.

-Öğrenciler birebir  sınav ile aynı olan hocalarımızın kurduğu parkurlarda kendilerini test edecekler

-Hocalar öğrenciyi fiziksel olduğu kadar mental olarak da destekleyecek ve sınavda başarı göstermesi için elinden gelen emeği gösterecektir.

-Sınava 1 hafta önceden gelmek öğrenciyi sınav havasına psikolojik ve fiziksel olarak adapte edeceği için başarısı artacaktır. Üstelik bu 1 haftalık çalışma bedeli yalnızca 50 Tl dir ücreti çalışmadan önce hocalara yüzyüze ulaştırabilirsiniz.

İletişim : Serhat Bayar “554 612 37 01”

 

En Çok Beğenİ Alanlar